Şimdi Ara

Herkes 28 yaşında ve hayatı mahvolmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trendlerde 2 tane konu gördüm son bir kaç saatte birisi mezuna kalmış üstüne bir de hazırlık okuyormuş 25 yaşında mezun olacakmış hayatı bitmiş diğeri de babası 2 sene oyalamış şimdi paralı pilotaj okutacakmış hayatı bitmiş ben anlamıyorum açıkçası ya bunlar ilgi budalası ya da gerçekten kafaları çalışmıyor neymiş “yaşıtları çalışacak” diyelim ki 35 yaşında işte çalışıyorsun yanında da 33 yaşında arkadaşın var sana “moruk 2 sene küçüğüm senden anlaşamıyoruz” mu diyecek gerçekten insanlar bazı şeyleri kurarken kafalarında düşünmeliler

• hocam olay 25-26 yaşına gelip hala ailene bağımlı olmak. yoksa kimse çalışırken sen benden 5 yaş küçüksün büyüksün hesabına takılmaz.
  • hocam anladım da 25 yaşındasın eninde sonunda çalışıp para kazanacaksın elin rahatlayacaksın ailene ödersin borcunu çok istiyorsan şahsen ben 30 dahi olsam isterken üzülmem heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Restrop

hocam anladım da 25 yaşındasın eninde sonunda çalışıp para kazanacaksın elin rahatlayacaksın ailene ödersin borcunu çok istiyorsan şahsen ben 30 dahi olsam isterken üzülmem heralde
    mesele o yaşta hissettiğin duygular kardeş
    mesela ben 24üm
    şuan mezun olmuş olmam lazımdı
    ama kocaeli denen üniversitemsi sınavları zor yaptığı için haybeye 2 sene uzadı
    mağdurum
  • hocam çalışsaydınız yani 2 sene kalmışsın da herkes mi kaldı bence ünide her sınavın zor olması gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Restrop

hocam çalışsaydınız yani 2 sene kalmışsın da herkes mi kaldı bence ünide her sınavın zor olması gerekir
    ne çalışıcam lan geçirsinler işte sanki ankarada istanbulda okuyorum
    o üninin sınavlarına calısacagıma ing calıssam c2 olmustum
  • hangi bölüm hocam
  • Sürü psikolojine yenik düşmeyin.Herkes çalışmak zorunda değil.Huylar farklı.Çalışanların standartı yoksa ben ne yapayım

Bence yaşamak için çalışmak daha büyük rezalet ama siz bilirsiniz

2 yıl geciktim bittim yerine geçen 2 yıldaki yanlışları düşünüp tekrarlamamaya bakın.Belki o 2 yılda da bittimle ömür geçiriyordunuz
  • Ben de anlamadım bu arkadaşların sıkıntılarını. 24 yaşında mezun olacağım, pek çok kişi de 24-25 inden önce adam akıllı düzene koyamıyor hayatını. Hal böyleyken 25 yaşında aileden destek almada bu kadar içerleyecek ne var çözemedim.
  • hocam yanlışın var ben 34 yaşındayım ve benimde hayatım mafoldu
  • Aksam karnim doysun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Aksam karnim doysun yeter
    Kapitalizmin en sevdiği insan tipi
  • Benim 21 yaşımda hayatım mahvoldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Death

Benim 21 yaşımda hayatım mahvoldu
    Benim 19.Çünkü 19 yaşındaymışım
  • White Death kullanıcısına yanıt
    hayırdır hocam iyisiniz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Kapitalizmin en sevdiği insan tipi

Alıntıları Göster
    Acıktım reis napim

Ac adam felsefe kasamaz

Bu ara çok mesgul ve mutsuzum be reis başımda çok büyük belalar var ailemde çok sorun var kafam gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: 098321

hayırdır hocam iyisiniz inşallah
    İyiyim ya bir şeyim yok

Sen nasılsın
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cok iyiyim
  • Sanki mezun olur olmaz işe girecekler, bırakın bu işleri. Millet işsizlikten kırılıyor paşanın derdine bak, daha ergenlikten çıkamamış bunlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.