K

Er
10 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar merhaba, tasarı geometri dersinde aşağıdaki cismin gerçek büyüklüğünü bulup maketini yapmam gerekiyor.bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı? (günlerdir uğraşıyorum fakat dönem olarak yapamıyoruz, buraya sormaktan başka çarem kalmadı :( )

merhaba.ben geçen sene okuduğum bölümü bırakıp sınava girerek başka bir üniversitenin başka bir bölümüne kayıt yaptırdım, o dönemde de bir hoca bana 2 yıl içinde üniversite sınavına girip yine aynı bölümü tercih edersem eski bölümümde kaldığım yerde okuyabileceğimi söylemişti.böyle bir şey var mıdır, ben kaydığımı sildiğim için öğrenci affı olmadan dönemeyeceğimi biliyordum sadece.fikri olan yazarsa çok sevinirim

Arkadaşlar kayıtlara az kaldı biliyorsunuz.Bu sene mimarlık kazandım,ayrıca marmarada fen bilgisi öğretmenliği okuyordum.Mimarlık küçüklükten beri hayalim ama maalesef sektör baya kötü.sizce öğretmenliğe devam mı etmeliyim? 4-5 yıl sonra bu sektörün düzelme ihtimali var mı? memur çocuğuyum,uzun süre işsiz kalırsam gerçekten çok üzülürler.sektör hakkında gerçekten bilgisi ve yorumu olanlar yardımcı olursa çok sevinirim
Arkadaslar ben mimarlık kazandım ama bi kesim cok mutlu ve memnunken bir kesim de ölmek üzere,işsiz kalırsın vs vs diyor.çok kafam karıştı.şuan kayıt olmamayı bile düşünüyorum.kazananlar ne düşünüyor ya da bu sektörle ilgilenenler?
kaç k ile kapatır sizce? bu yıl ilk defa öğrenci alımı yapacak
geçen yıla göre 50-60k bandında gözüküyorsak,bu bantta sizce bu yıl ne kadarlık bir oynama olabilir?
troller gelmesin bi zahmet
(mf için)
arkadaşlar netlerimi ortalama tahminle yazacağım buraya, artık kafayı yeme noktasına geldim.
türkçe:31
sosyal:3.75
tyt mat:21.75
tyt fen:11
ayt mat:21.75
ayt fizik:10
ayt kimya:8.75
ayt biyoloji:9
nolur bişi diyin, anksiyete bozukluğum var sınavda da tuttu ve elim bacağım uyuşa uyuşa çözdüm sınavı.1 aydır sürünüyorum ortalama ne olur
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 53
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.