Şimdi Ara

EA Üst Sıralardaki Yığılma(ilk 3k)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
Giriş
Mesaj
 • Netlerinizi yazıp geçen seneki sıralamanıza baktığınızda 2 kat hatta 2.5,3 kat geri attığını gözlemlemişinizdir(sonuç açıklandığında forumda böyle bir konu dönmüştü)Peki neden mi böyle oldu? Geçen seneye göre çok daha fazla sayısalın EAda üst sıraları meşgul ettiğini düşünüyorum, dayanaklarım:
  1-İlk 100 bursunu sos1 çalışıp garantiye almak.
  2-Yine ilk 100 bursu için sözel ve dilde aşırı yığılmanın olması sonucu şansı EA da denemek.
  3-Edebiyatın lys zamanındaki eleyiciliğinin kaybedilmesinin sayısallar tarafından anlaşılması.(coğrafya zaten 6 soru belli başlı konulara bakıp çok rahat full veya fule yakın yapılabilir, tarihte merak duygusunun ön planda olması)

  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı > • Bana da bu yıl tmde ilk 5k içinde çok sayısal yokmuş gibi geliyor. Yığılma tmcilerin matematiği yapmasından kaynaklandı bence.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogustantmci -- 29 Temmuz 2020; 19:5:52 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Bu yıl sosyal1 zormuş. Standart sapması fazla. Yani ayt mat ve basit sosyal1 sorularıylanaraya girebildilerse girmişlerdir.
 • Ayt mat ve +30 dk içine etti tüm ea'nın.2,5 kat yedik çoğumuz.
 • Sapmadan oldu.Matematik kolay edb sos zor gelince herkes yığıldı.Mesela mfler şu an 3-7k da yığılma yaratması gerekirken çoğu 7-13k aralığında yığıldı yani bu da edb sosun getirisi oldu.Her sene ilk 100 deneyen vs var 2.5 milyon adayın sınava girdiği yerde 3 net ortalama artması demek çok büyük bir şey bakmayın siz öyle hafif gibi geliyor ama genele vurunca tablo vahim 8 net ortalama var

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Bu sene ilk 10k'da çok az sayısal var 5k'da neredeyse yok. Bir darbe de yerleştirmeden yiyeceğiz gibi geliyor bana.
 • 
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.