Şimdi Ara

MSI GF65 THIN 9SEXR-281TR(RTX2060)USERS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İ7 9750h işlemcisi olmasına rağmen oyunlarda darboğaz yaptığını fark ettim 8gb ramden midir nedir arkadaş (işlemci turboyu kapatıyorum çünkü 95 derecelerde yanmasını istemiyorum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2 aydir vatandan aldigim bu model laptopu kullaniyorum. İlk birkac gun ramden kaynakli darbogaz sorunu yasadiktan sonra vatandan 8gb ram takviyesi yaptirarak bu sorundan kurtuldum. Dragon centerdan ya da afterburnden bakarak 8gb ramin yetersiz kaldini gorebilirsin. Ornek vermem gerekirse laptop ram 16 gb ken sadece pubg acik durumda 11 gb ram kullaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica i7 9750h islemcilerin 100 derecede sorunsuz calisacak sekilde tasarlanmislardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Habrak54 H kullanıcısına yanıt
    2×8 dual channel ram yaparak %30 performans artışı sağladım araştıranlarn dikkatine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhanssss -- 18 Kasım 2020; 15:11:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Intel(R) Extreme Tuning Utility ile cihazı 75 80 derecelere fps düşüşü olmadan çalıştırabilirsin. bende turbo kapatıyordum ama bazı oyunlarda etkilemesede çoğu oyunda 10 15 fps kayıp olduğunu farkettim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.