B

Teğmen
05 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Diğer konu kilitlendiği için yeni konu açmak zorunda kaldım.


"Merhaba, bu tür sitelerde bazı mesajlar silinir , bazı kişilerin üyelikleri askıya alınır . Forumun düzeni açısından bu tür işlemler yapılabilir ama sanırım bu gibi işlemler yapılırken kullanıcıya bilgi verilir. Bana bilgi verilmeksizin mesajlarım siliniyor , açtıgım konular bana kilitleniyor ve mesaj yazmam engelleniyor. Problem nedir ? Açıklarmısınız lütfen ? "

şeklinde bir mesaj atmıştım.

"Konuları yada mesajları silerken üyelere bilgi verme zorunluluğu yoktur, verilmez. Böyle bir uygulama da yönetici müsait olmadığından zaten mümkün olmamaktadır. "

Moderatör arkadaştan bu şekilde bir mesaj geldi. Cevabı için teşekkür ederim. Ancak ,"Mesajlar bir şekilde silinir ve bunun bilgisi kullanıcıya verilmez . Moderatör arkadaş konuyu beğenmez ise siler ya da kilitler . İşinize gelir ise" tavrında bir mesaj beklemiyordum açıkçası moderatör arkadaştan. 2.5 senedir bu sitedeyim ve bugüne kadar yönetimden memnundum ki hiçbir moderatör arkadaşla muhattab olacagım bir durum oluşmamıştı. Digiturk ile ilgili açtıgım tüm konular benden habersiz ve bana bilgi verilmeden silindi ya da kilitlendi. En azından konunun neden kilitlendiği konu kilitlenir iken son bir mesaj olarak yazılabilir. Konuyu açan olarak buna hakkım oldugunu düşünüyorum. Hayır , biz sileriz ya da kilitleriz nedenini de açıklamayız denebilirm mi ? Böyle bir tavır kabul edilebilir mi ? Konu kilitleniyor ya da siliniyor ise bunun bir dayanağı olmalı ve bu gerekçe en azından 1-2 cümle ile açıklanmalıdır. Bu konuda en kısa sürede kilitlenecek ya da silinecek , bundan eminim.
Merhaba, bu tür sitelerde bazı mesajlar silinir , bazı kişilerin üyelikleri askıya alınır . Forumun düzeni açısından bu tür işlemler yapılabilir ama sanırım bu gibi işlemler yapılırken kullanıcıya bilgi verilir. Bana bilgi verilmeksizin mesajlarım siliniyor , açtıgım konular bana kilitleniyor ve mesaj yazmam engelleniyor. Problem nedir ? Açıklarmısınız lütfen ?
Herkese Merhaba , 2 seneden fazla bir süredir digiturk üyesiydim . 5 aydır da kiralama yöntemiyle digiturk plus sahibiydim. Verilen hizmetten bu güne kadar memnundum ve ayda 75 ytl abone bedeli ödeyerek digiturk hizmetinden faydalanıyordum. Ancak son zamlar , premiere ligin ayrı tutulup ancak üst paketlere geçerek izlenebilmesi kısıtı , aboneler arasında aylık bedelde farklılıklar olması yüzünden digiturkten soğudum ve tepkşi amaçlı aboneliğimi iptal ettirdim. Doğal olarak sonradan arayıp bana özel iskontolar uygulayabileceklerini söylediler ama kabul etmedim. İptal etme sebebim , aylık ücreti ödeyememem değil , 100 ytl den fazla bir aylığın Türkiye standartlarının çok üstünde olması ve bunu protesto etmek amaçlı tepki olarak iptal ettirdiğimi söyledim. Son zamanlarda digiturk ile ilgili bir çok şikayet mesajı ve konu var . Bu konuyu bir bütünlük olsun dye açıyorum . Herkes buraya şikayetini ve lşikayetine karşılık gösterdiği tepkiyi yazsın . Tepki büyüsün istiyorum . Bunun bize faydası çok kısa vadede olmasa da 1-2 sene içinde büyük faydalarını göreceğimizden eminim. Konuya katkısı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Umarım bu platform site yöneticileri tarafından silinmez. TEPKİNİZİ GÖSTERİN....
Dgiturk iptali ile ilgili yazdığım konu silinmiş ? Moderatör arkadaşlar konunun neden silindiğini bildirirler ise sevinirim.
Demin digiturkten cep telefonuma eurosport hd ve trt3 hd den , olimpiyat oyunlarını HD izleyebileceğim bilgisi geldi. TRT 3 HD yayını şuan şifresiz olarak HD receiver ile izlenebiliyor mu ? TRT nin HD yayın yapabilecek alt yapısı var ise , diğer programları da çok yakın bir zamanda HD olarak izleyebileceğiz demektir.
Digiturk HD receiverlarda satma yöntemine alternatif olarak kiralama yöntemini devreye sokmuş. 1 yıl boyunca devam edeceğinizi taahhüt ederseniz, mevcut faturanıza aylık 25.90 ytl fark ekleyerek HD receiverı kiralayabiliyorsunuz.
Selam arkadaşlar ,

dün akşam FB-BJK maçını izlerken dikkatimi çekti . Kameraların üzerinde "HD" ibaresi vardı. Sanırım digiturk maç yayınlarını HD formatında yayınlamak için hazırlıklarına başlamış , bekli de bitirmiştir. 2007-2008 sezonu için öngörülen HD yayın hedefi umarım gerçekleştirilir.
Bugün izmir çiğli carrefourda gezerken 46'' Samsung LCD tv gördüm(samsung mağazasında) . Fiyatı 10999 YTL den 6999 YTL ye inmiş. Almayı düşünmediğim için modeline dikkat etmedim . İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
Hakkında
Konum: İzmir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Mesaj Sayısı: 181
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 221
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 29.866 (Bu ay: 42)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.