B

Er
02 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
YOUTUBE'DE İLK BELGESEL ÇALIŞMAMI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM ARKADAŞLAR. SIRTLANLARIN HEYECANLI İKTİDAR SAVAŞINI KISA BİR HİKAYE İLE ANLATTIM. FORMATIMIZ GAYET FARKLI VE ÖZGÜN. VİDEOMU İZLERKEN AFRİKA'DA GİBİ OLACAKSINIZ...

Çok uzatmak istemiyorum. Kendi evimde amatör olarak kendi imkanlarımla rap kayıtları alıp yayınlayan biriyim. Bu işten bir kuruş bile kazanmadım ancak sevdiğim için bir süredir devam ediyordum. Aşağıdaki şarkımı buraya büyük umutlarla koymuştum fakat gelen acımasız yorumlar beni çok etkiledi. Gerçekten bu kadar kötü müydüm? Çok inandığım ve tüm hislerimi kattığım bu parçam şu ana kadarki en iyi eserimdi ama bir gram saygı görmedi. Bu işi bırakırken Forumdakilerin bu işte payının çok yüksek olduğunu belirtmek istedim. İncitici ve saygısız yorumlar hariç tüm eleştirileri cebime koydum, bu eleştiriler için teşekkürler. Tekrar dinlemek isteyenler için son kez paylaşacağım. Sağolun

Evet, merak ettiklerinizi yanıtlıyorum
Yaz aylarına girdiğimiz bu dönemlerde evde otururken canım sıkılıyor. Yeni birileriyle tanışabileceğim uygulamalar indirmek istiyorum fakat biliyorum ki çoğu saçma sapan şeyler... DH den tavsiye almadan hareket etmeyeyim dedim. Önerdiğiniz programlar varsa onlara bakmak istiyorum
Belgesellere her zaman merakım olmuştur. Özellikle de böyle konulara. Sizlere de yararlı olacağını düşündüğüm bu videomu paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz keyifli seyirler

SAGO TAKDİR EDERSİNİZ Kİ ARTIK BİTTİ. GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇMAK GEREK, İLK PARÇAMI SİZLERE SUNUYORUM. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM GENÇLER

Selam dostlar, sevgilimi çok seviyorum. Aramızda tartışma dahi olmuyor ve çok uyumlu bir insan. O da beni çok seviyor bunu az çok hissediyorum zaten. Bilirsiniz, biz erkekler kızlardan biraz daha farklı yapıdayız. Hem duygusal hem de cinsi istekler anlamında. Geçen yaz da kendisini başka biri ile aldatabilirdim elime bu fırsat geçti ancak yapmadım. Daha sonrasında kendi içinde gel gitler yaşadım. İyi ki yapmamışım dediğim anlar da oldu, keşke yapsaydım dediğim anlar da. Yine yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde aklıma bunlar geldi, ne yapacağım bilemedim ve paylaşmak istedim. Ne düşünüyorsunuz, önerilerinizi bekliyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 90
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.358 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 51 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.