Şimdi Ara

DÜZGÜN BİR ARKADAŞ BULMA UYGULAMASI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaz aylarına girdiğimiz bu dönemlerde evde otururken canım sıkılıyor. Yeni birileriyle tanışabileceğim uygulamalar indirmek istiyorum fakat biliyorum ki çoğu saçma sapan şeyler... DH den tavsiye almadan hareket etmeyeyim dedim. Önerdiğiniz programlar varsa onlara bakmak istiyorum

• Bence 'tanıştırma siteleri' safsatası altında ceviz kabuğunu dolduracak birileriyle pek tanışamazsın.

Bana göre ilgi alanına yönelik ya da herhangi bir hobin üzerinden biriyle tanışmaya çalış.

Kitap okumayı seviyor musun? Kütüphaneye git 2-3 gün, mutlaka birileriyle konuşacak, eğer dilersen arkadaşlığını ilerletebileceksin.

Oyun oynamayı mı seviyorsun? Steam üzerinden sevdiğin bir oyunun topluluk sayfasına mesaj at, hatta direkt arkadaş olmak isteyen çok kişi oluyor böyle sayfalarda..

Türkiye'nin nüfusu 80 milyon. Sadece Rugby sevsen bile bu konu üzerinden bir arkadaş edinebilirsin.

Yalnız kızlara mesaj atarken biraz daha düşünceli hareket et bence. Bilirsin, Türk kızları birazcık korumacı takınıyor. Aynı konu üzerinde konuşmaya çalışıldığında dahi ''Sevgilim var.'' vs. gibisinden saçma sapan argümanlarla konuşmayı ilerletmeyebiliyor, böyle şeyler de moralini pek bozmasın, karşına iyi birileri çıkana kadar aramaya devam et.

• Dostum 20 yıllık net kullanıcısı olan biri olarak söylüyorum ki. Çok yanlış bir yoldasın.
    Ben yıllarca sen gibiydim. Şimdi eğer zenginsen ve çok yakışıklıysan.
    Sanal alemde kum gibi. Ama yok orta halli birşeysen, Sana sokakları ve Avm leri öneririm
    hiç olmazsa hayatıda tanımış olursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.