Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞIMI ALDATSAM MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
6.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam dostlar, sevgilimi çok seviyorum. Aramızda tartışma dahi olmuyor ve çok uyumlu bir insan. O da beni çok seviyor bunu az çok hissediyorum zaten. Bilirsiniz, biz erkekler kızlardan biraz daha farklı yapıdayız. Hem duygusal hem de cinsi istekler anlamında. Geçen yaz da kendisini başka biri ile aldatabilirdim elime bu fırsat geçti ancak yapmadım. Daha sonrasında kendi içinde gel gitler yaşadım. İyi ki yapmamışım dediğim anlar da oldu, keşke yapsaydım dediğim anlar da. Yine yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde aklıma bunlar geldi, ne yapacağım bilemedim ve paylaşmak istedim. Ne düşünüyorsunuz, önerilerinizi bekliyorum

• CSB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan böyle bir kız bulmuşsun birde aldatıyormusun

Birde çok seviyorum diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Karakter meselesi. Karakteri bozuk insan aldatır.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Karakter meselesi. Karakteri bozuk insan aldatır.

İmzamı atarım+1 dakika saygı duruşunda dururum

• Aldat, kız da öğrenip senden ayrılsın. Hem kız senin gibi birinden ayrılmış olur, hem de sen kafanı taşlara vurursun gül gibi kızı kaçırmışım diye.
  • quote:

Geçtiğimiz sene istersem aldatırdım ama buna yeltenmedim demiştim. Gerçekte öyle bir kız görse nefessiz dalacak kişiler karakterden bahsetmesin
  • Sen zaten şuan buraya bu konuyu açıyorsan, bu kadar düşmüşsen, aldat veya aldatma umarım o kız arkadaşın senden ayrılır. Sen öyle birisini haketmiyorsun. Yok aldatma şansı olmuş da aldatmamışsın. Ulan heralde aldatmayacaksın. İleride hayat arkadaşın olacak bir insanı aldatır mı insan?
  • Bu nasıl bir soru? Bu nasıl bir insanlık? Kızdan ayrıl da bir iyilik yap ona.

• Bunu bu kadar düşünüyosan sevmiyorsun demektir. Seviyorum falan yazma seven insan aldatmaz. Aldatmayı düşünmez bile. Buraya konu hiç açmaz. Boşuna ne kızın zamanını harca, ne kendini kandır. Kızdan ayrıl istediğinle fakbadi ol. hadi hayırlı tıraşlar.
  • Kezbanlar aldatılmayı hak ediyor
  • dürüstlük bu devirde pek para etmiyor. onu aldatmamak için gözlerini tüm dünyaya kapatırsın. karşılığı boynuzlanmak olur.
  • chefarcher C kullanıcısına yanıt
    boş yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bosphorus37

quote:

Geçtiğimiz sene istersem aldatırdım ama buna yeltenmedim demiştim. Gerçekte öyle bir kız görse nefessiz dalacak kişiler karakterden bahsetmesin

Böyle düşünceler geliyorsa zaten sen karakteri bırak adam değilsin.

• istesem aldatırdım yani ne kii kızlar bana hayran ay hadi acıdım aldatmıyım ay yok aldatsa mıydım off çok yakışıklı ve iyi yürekliyim yhaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

dürüstlük bu devirde pek para etmiyor. onu aldatmamak için gözlerini tüm dünyaya kapatırsın. karşılığı boynuzlanmak olur.

Siz aldatırsınız adam olmayı öğrenmediğiniz için. Bu kafayla devam.

• Sen aldatmazsan kız seni eninde sonunda boynuzlar bence

• Aldat gitsin neyi düşünüyorsun anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

quote:

dürüstlük bu devirde pek para etmiyor. onu aldatmamak için gözlerini tüm dünyaya kapatırsın. karşılığı boynuzlanmak olur.

Ya kardeş sen bir sus be, adamlık dersi vermeye kalkma herkese. Saygılı olacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bosphorus37

quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

quote:

Ya kardeş sen bir sus be, adamlık dersi vermeye kalkma herkese. Saygılı olacaksın

Nasihat veriyorum öğretiyorum sana işte entellik yapma diye.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.