Şimdi Ara

Yeni ekran karti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkeze selamlar ben amd RX590 model ekran karti almak istiyorum yaklasik 1 sene once aldigim ekran karti (1050 Ti)omrunu tuketti bende rx590 modelini almak istiyorum ancak pc uygunmudur degilmidir bi bilgim yok. bu yuzden sizlere basvurmak istiyorum.Neyin ne ise yaradigi konusunda bi bilgim yok bu nedenle elimdeki tum bilgiyi attim gereksiz fazla varsa aff buyurun.Ekstra bilgi lazimsa nasil ve nerden bulacagimida soylerseniz cok guzel olur simdiden tesekkurler
    Bilgisyari zamaninda toplayan arkadasi ileride ekran kartini yukseltmek istersem ona gore topla demistim artik yaptimi ettimi bilmiyorum

Yeni ekran karti
    Yeni ekran karti
    Yeni ekran karti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohesner -- 9 Aralık 2019; 2:20:27 >

• Kımseler varmıdır buralarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biohesner B kullanıcısına yanıt
    Rx590 için işlemcinden yana bir sıkıntı görünmüyor, RX 590 için psu'nun gücü önemli biraz ve bütçede belirtirsen birileri önerilerde bulunabilir diycem ancak böyle donanımla ilgili pek bilgisi olmayan biri için şahsen nvidia dan bir kart almasını önerebilirim, al tak çalıştır tarzı ürünlerdir hemde az yakatıklarından psu konusuna çok takılmazlar, mesela Rx590 yerine gtx1660 alınabilir.
  • aynı sıkıntı bende yasadım elimde bir birikim vardı ya o birikimi gss ye ödicektim yada ekran kartı alacaktım gittim rx 590 aldım sonra elimde olan strix 1050ti ı 800 e sattım gittim onada gss yi kapattım suan ayagım sakat yoksa ölsem gss ödemezdim suan elime para var ama ps5 için biriktiriyorum

kendim 2200g ile 590 kullanıyorum işlemci 3.85 oc lu bazen kafam eserse 3.90 a alıyorum bana yetiyor ama bana sadece single oyun oynadıgım için yetir uzun sürede yeter

yani 590 güzel bir kart üzmez kullanıcıyı 1200 1300 e çok rahat bulunuyor bu paralara bu tarz ekran kartı yok ama muhakkak power minimum 600w olmalı
  • Bütçe ve psu belirtirseniz daha iyi tavsiyeler alabilirsiniz. 590 biraz fazla güç tüketen bir kart. Yakın zamanda rx5500ler çıkacak aceleniz yoksa bekleyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • butcem yaklasik 3 bin tl ve psu nun arkasinda AC/220V yaziyor ancak acikcasi gonlum bu parayi vermeye razi degil.580 onerenler var.biraz arastirdim bana uygun gibi duruyor 1050 ti ile arasinda 10-15 belki daha fazla fps oynuyor simdi baktigimda oynadigim oyunlarda zaten sorun cikarmiyordu 1050 ti ekstra 10 fps bile bana yeterli olur gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohesner -- 9 Aralık 2019; 20:59:15 >
    Fişi taktığın yerde AC/220V yazması normal, orada satılan bütün psu lar da o kısım'da aynı ibare olur, orada yazan şebeke voltage gerilim ibaresi yani prizden gelen kaç Volt ile çalıştışabileceği'nin göstergesi.

Esas güç durumu psu'nun yan kısmın'da yani kasa yan kapağını açınca psu üzerinde'ki etikette olur.
    Şöyle'ki:

Yeni ekran karti

Bu arada Rx 570 snn için daha hesaplı 1 çözüm olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conar-XP

Fişi taktığın yerde AC/220V yazması normal, orada satılan bütün psu lar da o kısım'da aynı ibare olur, orada yazan şebeke voltage gerilim ibaresi yani prizden gelen kaç Volt ile çalıştışabileceği'nin göstergesi.

Esas güç durumu psu'nun yan kısmın'da yani kasa yan kapağını açınca psu üzerinde'ki etikette olur.
    Şöyle'ki:

Bu arada Rx 570 snn için daha hesaplı 1 çözüm olabilir.

tesekurler ancak benim psu ice gomulu kasayi actim hala gorunmuyor vidalarimi sokmem lazim?
    Yeni ekran karti
    Yeni ekran karti

• 10 fps için ekran kartı mi değiştirilir yahu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

10 fps için ekran kartı mi değiştirilir yahu ?
    hocam ekran kartım 2. eldi ve bouzldu ve garantisi yok
  • Modüler 1 psu değilse sökmeye uğraşma, şu uçlardan varmı, kaç adet var ? Bakıp söylesen 1 şeyler anlaşılır, 1 tane muhtemelen mevcut e.kartında takılı olabilir onun dışında 1 tane daha mesela.

Yeni ekran karti
    Ha bozuldu mu ?
    Yukarda bütcem 3000 demişsiniz sanki.
    O zaman en az rx590 falan alsanıza birisi 1200 TL demiş.

• valla yaptık bi kotuluk artık ama taktım yerıne buyrun
    Yeni ekran karti

Bulanık cıkmıs 500w diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohesner -- 9 Aralık 2019; 21:52:41 >
    Benim bildiğim Rx590 bu psu'yu yer.

Rx570 önerdim ama o'nun'la bile arıza çıkarabilir.

Buna gtx 1650 yada 1650 Super veya Rx5500 fln uyabilir, Rx 570/80/90 için uymaz bu cihaz. -->Everest EPS-5500 500W
  • Conar-XP kullanıcısına yanıt
    peki bi oneriniz varmı ? hangı psu alınmalı sizce=?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohesner -- 9 Aralık 2019; 22:5:33 >
    Şu bölüme bütçe verip konu açıp sorabilirsin :https://forum.donanimhaber.com/forumid_297/tt.htm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.