K

Yüzbaşı
05 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
359613 Gün Cezalı
357785 gün 15 s. 19 dk. kaldı
Gönderileri
Dogru duzgun Full HD yayın yok millet 4K TV alıyor ben şu zihniyeti çözemiyorum açıkcası. Toplum nereye gidiyor? Bu basit bi örnek ama toplum psikolojimizi açıklıyor genel anlamda sanırım
Taksi duraklarından geçerken dikkat ettim genelde Kormoran Lastik takmış taksiciler. Yani şimdi tecrübeli adamlar sonucta bir bildikleri vardır yani. Ama bunların etiketi D mi C mi bilemiyorum.. Sanırım tecrube lastikten önce geliyor
hb dan almıştım full hd ozellıktekı uydu alıcım daha 1 ay olmadan bozuldu arkadaşlar. En çok satılan receiver oldugu için almıştım. Şimdi serviste bulamıyorum. Servisini bilen var mı?
Arkadaşlar araç testinde aracınızı hiç yalnız bıraktınız mı? Veya test için bikaç dakikalıgına testin bir çalışanına verdiniz mi? Aracın anahtar kodunun kopyalanıp aracınızı çalmaları mümkün..
Bi tanıdıgın aracı çalındı arkadaşlar Polis İnternet ortamına yayma demiş. Ben neden bunu dediğini anlayamadım yani araç dün İstanbul'dan çalındı takipte olabilirler mi şebeke mı çökertiyorlar ya da farklı bir duşünce mi var anlayamadım
Michelin CrossClimate incelerken bu lastiğin üretim sebebiyle ilgili bir yorum vardı. Orada sunucu yapılan araştırmalarda Avrupa'daki kullanıcıların %65'inin kış lastiği kullanmadığı bilgisi verdi. Biz avrupaya göre daha güneyde ve ulkenın yarısı zaten kışın kar görmüyor ve herkes kış lastiğine kafayı takmış durumda. Yorum sizin...

Birkaç yeni Pick Up'a bindim ve lüks Jiplerle aynı konforda olduklarını gördüm. Bu araçlar aynı plartform uzerinde mi geliştiriliyor? Örneğin Amarok ve Touareg aynı platformda mı geliştiriliyor? bilen var mı?
Forumda bu tip konular hep kapatılmıştı ama artık haber sitelerinde de duyurulmuş durumda. Gerçek olması haber değeri olmazdı sanırım. Bu olay mantıklıydı ama forumda taktıranlar %10 tasarruftan bahsetmişlerdi. Eğer haberdeki %30 tasarruf ve güç artışı gerçek olursa ilk yaptıracak olan benim

http://finans.mynet.com/haber/detay/otomotiv/otomobillerde-yakit-tasarrufu-saglayan-cihaz-uretti/115426
http://finans.mynet.com...motor-gelistirdi/116138

Bana mantıklı geldı. Umarım bir an evvel üretime geçerler
hatalı acıldı sılınebılır
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 475
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 31.575 (Bu ay: 381)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 199 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.