Şimdi Ara

Fujisat full hd alıcı 1 ay olmadan bozuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hb dan almıştım full hd ozellıktekı uydu alıcım daha 1 ay olmadan bozuldu arkadaşlar. En çok satılan receiver oldugu için almıştım. Şimdi serviste bulamıyorum. Servisini bilen var mı?

• Fujisat nedir yahu ? Böyle adı sanı duyulmamış çin mallarını çinliler bile bilmiyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakikaten noname çakma cihaz dense yeridir.
  • Fujitsu çakması olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Fujisat nedir yahu ? Böyle adı sanı duyulmamış çin mallarını çinliler bile bilmiyordur

Valla fuji kyoto falan vardı hepsi çekik gozlu belkı bu japondur dedim aldım :D SAka bı yana da hepsı burda dolandırdı galıba ya herkes ıyı yorum yapmıştı bide satışlarda %55 le 1. sıradaydı bende kazıklanmış oldum
  • ktlimited01 K kullanıcısına yanıt
    A101'e arada full hd uydu alıcısı yanında wifi anten hdmı kablo dahil geliyor. 99 liraya satılıyor birde onun bir alt modeli geliyor oda 49mu 59 liramı neydi onlardan al bu çakma uydu alıcıya masraf yapıp tamir ettirmeye değmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

A101'e arada full hd uydu alıcısı yanında wifi anten hdmı kablo dahil geliyor. 99 liraya satılıyor birde onun bir alt modeli geliyor oda 49mu 59 liramı neydi onlardan al bu çakma uydu alıcıya masraf yapıp tamir ettirmeye değmez..

Bidaha Tovbe zatenhiç ugrasamam. Servşse ble git gel 2 defa olsa 10 10 = 20 TL benzın masrafı yapacam bir de hafta sonumun yarısı bosa gidecek. Artık arastırdım burdan da ts 5000 ya da spark 1200gm model bir uydu alırım 200 tl veririm kafam rahat olsun en azından
  • Next atlanta hiremco goldmaster haricindeki mallar kesinlikle alınmaz

O uydu alıcı dan sana hayır gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Next atlanta hiremco goldmaster haricindeki mallar kesinlikle alınmaz

O uydu alıcı dan sana hayır gelmez

hocam bıde ts 4000 tarzı omdeller var onlar nasıl bilginiz var mı?
  • Ts 4000 model hangi markaya ait hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Ts 4000 model hangi markaya ait hocam ?

Redline ts 4000 ve 5000 ı de onerenler oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.