Şimdi Ara

samsung sbh500 ile n95

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

n95 telefonum var samsung sbh500 bluetooth kulaklık aldım. ancak bir türlü eşleştiremiyorum telefon kulaklığı görmüyor motorola ve southwing kulaklıklar kullanmıştım bu problem karşıma çıkmamıştı.

bu konuda öncerisi olan varsa önce onların mesajlarını okumak isterim yoksa bana hangi bluetooth kulaklığı önerirsiniz?

not:kulaklığı müzik dinleyebilmek adına istiyorum özellikle southwing sa505 şuan ki düşüncem

• bende o kulakliktan var kolay eslesti
  • samsung mu yoksa southwing mi var sende?

artı hangi telefonla eşleştirdin benim n95 bitürlü görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhanx -- 9 Mayıs 2008; 17:32:18 >
  • n95 ana başlığında sorarsan daha çabuk cvp alırsın...
  • tmm tşk ler
  • 0000 şifresi bu arkadaşlar
  • ne şifresi?
  • hemen hemen bütün bluetooth kulaklıklarda ilk eşleştirme sıraında kullanılan şifre o. Bir kereye mahsus kullanıyorsun, ondan sonra kulaklık ve kullandığınız bluetooth özellikli cihaz otomatik olarak bağlanıyorlar.
  • Selam, 3 gün önce HB den sbh500 aldım. Aynı sorunu ben de yaşadım. Sorun cihazda değil kullanma klavuzunda

Eşleştirme (pairing) işlemi yanlış anlatılmış. Yapmanız gereken.

Çağrı tuşuna (telefon ikonu olan) basılı tutarak, on-off tuşunu on konumuna getirerek cihazı açmak. O zaman sürekli mavi ışık verdiğini göreceksiniz.
    Artık eşleştirme moduna geçti, telefondan cihazı aratarak eşleştirmeyi tamamlayabilirsiniz.

Muhtemelen siz sorunu çözmüşsünüzdür ama başka problem yaşayan olursa onlara yardımcı olabilir diye hortlattım konuyu.
  • kulaklığın play tuşuna basılı tutmakta iken arayın bağlantı oluyor o zaman samsunglarda :) saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.