Şimdi Ara

*** Elite Dangerous: Horizons Topluluk ***

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunu PC de takip etmiştim xbox a çıkışını gerçeklerştirmiş ve bi topluluk yada oyun bilgisi paylaşan bir konu göremedim oyunu almayı düşünüyorum olan arkadaşlar bu konu üzerinden oyunla ilgili yorumlarını paylaşıp hem bilgilendirebilirler bizleri hemde bir topluluk oluşur Xbox ın bu topluluk olaylarına çok ihtiyacı olduğunudüşünüyorum Ülkemizde İyi Eğlenceler

• Elite Dangerous: Horizons oyuna, "Surface Recon Vehicle" adı verilen bir araçla gezegenlerin etrafını keşfetme özelliği ekliyor. Bununla birlikte kaynaklar keşfedilecek, savaşlar olacak.

Önümüzdeki dönemlerde PC ve Xbox One için eş zamanlı olarak yayınlanarak gelecek olan güncellemelerde ise planlanan yenilikler şu şekilde:

- Ship-Launched Fighters: Büyük uzay araçlarının üzerinde, atak veya savunma için özel olarak dizayn edilmiş daha küçük savaşçı araçlar konumlandırılabilecekler.
    - Multicrew: Aynı geminin üzerinde bir grup oyuncunun görev dağılımı yapabilmesi mümkün olacak.
    - Commander Creation: Oyun içi avatarların özelleştirilebilmesi sağlanacak.

Bu bilgiler verilmiş Oynayan Arkadaşlar Yorumşarınızı Bekliyoruz :D
  • Rez

Horizon'ı yakın zamanda alır mıyım bilmiyorum, 1500 ruble fiyatı var. Elite Dangerous'u epey oynadım ama bir kez bile başarılı bir görevim olmadı :) Hep bir aksilik çıkıyor karşıma :/

Ayrıca koca galakside birbirimizi bulma imkanımız var mı?? Benim gemi en fazla 2-3 yıldız mesafesine hiper sıçrama yapabiliyor
  • Vl.Murad kullanıcısına yanıt
    Oynayan arkadaşlardan Bilgileri bekliyoruz :D
  • arkadaşlar sıkı elite oyuncusuyum. cmdr reddragonborn ismim.ancak 5 gündür yaşadığım bir sorun var.oynatıcam artık.bu horizons paketini aldım.ilk önce steamdeki horizons cd keyi frontiers hesabıma tanımlattım.sonra frontiers hesabımda partner keys e tıkladığımda horizonsla ilgili bir şifre geldiğini gördüm.bu şifreyi alıp steamde ürün anahtarıyla oyunu yükle kısmına tıkladım.download yapmasını bekliyorum ama tık yok. ÇILDIRICAM ARKADAŞLAR NOLUR BİR YARDIM EDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.