Şimdi Ara

istanbuldan odtuye okumaya gidilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar buyuk ihtimal odtu makine muhendisligi yazacagim tutuyor gibi.
    Eger tutarsa tubitak cift ana dal bursuna basvurcam. Gelir mi gelmez mi bilinmez ama 250tl olan burslara da basvuracagim.
    Annem ve babam tubitak bursu olursa ev tutmama razi oldular yani maddi olarak rahat olucam gelirse. Ikinci bolum olarak fizik isteyecegim
    Sizce okunur mu? Itu makine de tutuyor taksimin gobeginden ankarada yasamaya deger mi?
    Bir de ben tubitak bursu diye yazdigimda cok detayli bir bilgi bulamadim ama ilk siniftan cift ana dal oluyor mu acaba bilgisi olan varsa, bosuna heveslenmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de istanbuldan odtü makina ya da bilgisayar için gidicem.
    abin-ablan varsa daha önce üniversite okumuş bence şehir dışı tercih edebilirsin ama sıfır tecrübe ile zor bence.
    tabi hayat böyle zorlukların üstesinden geldikçe daha güzel hale gelmeye başlıyo
  • odtu ankaradan farkli bir sey. gidilir
  • ankara istanbula oranla çok rahat şehir alışmak kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metu-aeromech

ben de istanbuldan odtü makina ya da bilgisayar için gidicem.
    abin-ablan varsa daha önce üniversite okumuş bence şehir dışı tercih edebilirsin ama sıfır tecrübe ile zor bence.
    tabi hayat böyle zorlukların üstesinden geldikçe daha güzel hale gelmeye başlıyo

Hayir yok en buyuguyum evin
    Ne gibi zorluklari oluyor diye actim basligi ins su an okuyan biri gorur de tecrubelerini anlatir ikimize de

• Ankara'da deniz olsa yüzerek bile gidilir kardeşim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Graviton G

odtu ankaradan farkli bir sey. gidilir

Herkes oyle diyor ya, ben de pisman olmak istemiyorum gitseydim ne olurdu diye
    Ama yurt mu ev mi karar veremedim

• +250 lirayla ankarada yaşanır mı o bilinmez ama hocam çift anadal işi zor bence onun yerine dışarıda bir yerde part time çalışsanız o para için daha mantıklı
  • ÇAP 2. Sınıfta başlıyormuş BOUN da öyle en azından bir araştır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: MrDemir04

ankara istanbula oranla çok rahat şehir alışmak kolay.

Ben istanbulda dogdum buyudum acikcasi biraz tirsiyorum bilkente okumaya gidenlerden bile istanbula gelince oh ceken insanlar var tatil olsa da geleyim falan yaziyorlardi twitterda :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mka193oo

ÇAP 2. Sınıfta başlıyormuş BOUN da öyle en azından bir araştır bence

Evet duydum onu, sonuclar aciklansin bakicam ona tesekkur ederim

• ygslysx1 Y kullanıcısına yanıt
    niye eve çıkmak istiyosun? ben kesinlikle yurtta kalmayı düşünüyorum kazanırsam.
  • ygslysx1 Y kullanıcısına yanıt
    Beraber okuycaz gibi duruyor.Aynı soru benim kafamda da var.Boğaziçi fizik mi ODTÜ fizik mi karar veremedim.

• Hocam gidulir neden gidilmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metu-aeromech

niye eve çıkmak istiyosun? ben kesinlikle yurtta kalmayı düşünüyorum kazanırsam.

Ben yatakhanesi olan bir lisede okudum ve erkekler gene daha kardesimsi yasarken kizlarin ne kadar cirkeflesebilecegini bizzat gordum, bana karsi baskalarina karsi, odasindaki kizlara neler yaptigini vb
    Erkek olunca uyum saglamak gercekten cok daha kolay oldugunu dusunuyorum ama kizlar birbirini cekemiyor
    Insanlar universitede daha olgun olabilir ama cekememezlik cok fazla kizlarda ya bilmiyorum liseden kalma bir onyargim var malesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.