Çavuş
30 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Macbook pro 2011 early bilgisayarım var. Ekran kartı 256mb işlemci i5. Harddisk 500gb hdd. Sizce bu bilgisayara photoshop yüklesem sağlıklı kullanabilir miyim. Hdd yi söküp ssd taktırma durumu da olabilir.
Merhaba arkadaşlar macbook pro bilgisayarım var.El capitan sürümü kullanıyorum. Eski günlerim aklıma geldi ara sıra red alert 2 oynamak istiyorum. Bunun için nasıl bir çözüm üretebiliriz ? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
Arkadaşlar harici harddiske ihtiyacım var fakat tam alacakken facebook da bir fotoğraf gordum ve bekleme moduna gectim. Markası kingstondu galiba,küçük bir flash disk üretmişler fakat hafızası 1tb.Böyle bir urun piyasada var mı,piyasaya çıkması beklenoyor mu ? Bir bilgisi olan var mı acaba ?
Merhaba arkadaşlar,

Konunun ilgilileri tarafından bir tavsiye ricasinda bulunuyorum.Şimdiden teşekkürler.

İşyerimde Toshiba laptopum var fakat ses çıkışları patladı çok cılız bir ses alıyorum.Daha kaliteli ve yüksek ses alabilmek için küçük bir ses sistemi alıcam.Sizden tavsiye istiyorum. İki tane küçük kolon olacak,kocaman sub kabinine gerek yok. Masa üzerinde çok az yer kaplaması önemli. Fiyat olarak max 100 TL butcem var.önerilerinizi bekliyorum. Hoşçakalın.
Merhaba arkadaşlar nexus4 kullanicisiyim,rehberimdeki kişiler google hesabima kayıtlı.Yeni numara aldım hattı değiştirdim fakat telefonu açtığımda numaralar duruyordu yanı numaralar gmailde kayıtlı.

Gelelim soruya,

Arkadaşlar iphone telefon almayı düşünüyorum,eğer iPhone alirsam numaraların transferi nasıl gerçekleştirilecek yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba,

Dükkanımız için internet ortamında paylaşabileceğimiz bir tanıtım afişi hazırlamamız gerekiyor.Ben gereken bilgileri versem,bu isten anlayan müsait biri benim için güzrl bir afiş hazırlayabilir mi ?

Mesajları bekliyorum arkadaşlar iyi akşamlar.
Merhaba arkadaslar,bir sorum olacak.

Elimde seagate marka guzel ve isimi fazlasiyla gorecek bir dahli hard disk var.(masaustu pc nin icinde takili) Masaustu pc'm bozuk ve kullanilmiyor ve hard diske ihtiyacim var.Yeni bir harddisk almak yerine pc de takili olan harddiski harici olarak kullanmam mumkun mudur.Yardimlarinizi bekliyorum,simdiden tesekkurler..

Harddisk in kullanilacagi makineler

Toshiba Notebook
Macbook Pro
Merhaba arkadaslar, daha once hic oyun konsolum olmadi ve kendime ps4 almayi dusunuyorum.Sizlere bir kac sorum var cevaplarsaniz beni mutlu edersiniz.

soru 1 : Ps4 u satin alma asamasinda garanti mevzularina dikkat etmeyip ucuz olani mi tercih etmeliyim,yoksa teknosa v.s boyle bilindik yerlerden normal satis fiyatina mi almaliyim.

soru 2 : Ps4 u aldigim taktirde icerisinden kac tane kol cikacak.

soru 3 : Oyunla birlikte satilan paketler mi mantikli, sadece ps4 un oldugu paketler mi mantikli

soru 4 : ps4 u alip oyun cdsini aldigimda her sey bitiyormudur, bu ps4 hesabi felan varmis burda bir isler donuyormus ne oluyor bu plus hesap felan dedikleri.

soru 5 : oyunlar pahali fakat verdigimiz paraya degiyor mu, piyasada orjinal makinede oynanan kirik ucuz oyun var midir ?

soru 6: bu ps cep telefonlari gibi 6 ayda bir ust model cikartiyor mudur ? ps4 aldigimda yillarca kullanabilirmiyim ?

soru 7 : 127 ekran led tv ve sinema sistemi almayi dusunuyorum ps4 u sinema sistemine baglayabilirmiyim oyun sesleri icin ?

Arkadaslar sorularimdan anlasilacagi uzere konunun cok cok acemisiyim, yardimci olursaniz cok sevinicem.Herkese iyi forumlar.

Edit:

Arkadaslar cevaplariniz icin tesekkur ederim yardimci oldugunuz,simdi bir secenek daha cikti karsima.Bir arkadasim ps3 u oldugunu kollari ve oyunlariyla birlikte bana ikinci el fiyatina satabilecegini soyledi , bu konuda dusunceleriniz nelerdir . Daha once hic konsol oynanamis biri olarak ps3 de yeterlimidir.Guncel oyunlar ps3 icin varmidir,kisacasi fiyat uygun olursa mantiklimidr.
Merhaba arkadaslar, daha once hic oyun konsolum olmadi ve kendime ps4 almayi dusunuyorum.Sizlere bir kac sorum var cevaplarsaniz beni mutlu edersiniz.

soru 1 : Ps4 u satin alma asamasinda garanti mevzularina dikkat etmeyip ucuz olani mi tercih etmeliyim,yoksa teknosa v.s boyle bilindik yerlerden normal satis fiyatina mi almaliyim.

soru 2 : Ps4 u aldigim taktirde icerisinden kac tane kol cikacak.

soru 3 : Oyunla birlikte satilan paketler mi mantikli, sadece ps4 un oldugu paketler mi mantikli

soru 4 : ps4 u alip oyun cdsini aldigimda her sey bitiyormudur, bu ps4 hesabi felan varmis burda bir isler donuyormus ne oluyor bu plus hesap felan dedikleri.

soru 5 : oyunlar pahali fakat verdigimiz paraya degiyor mu, piyasada orjinal makinede oynanan kirik ucuz oyun var midir ?

soru 6: bu ps cep telefonlari gibi 6 ayda bir ust model cikartiyor mudur ? ps4 aldigimda yillarca kullanabilirmiyim ?

soru 7 : 127 ekran led tv ve sinema sistemi almayi dusunuyorum ps4 u sinema sistemine baglayabilirmiyim oyun sesleri icin ?

Arkadaslar sorularimdan anlasilacagi uzere konunun cok cok acemisiyim, yardimci olursaniz cok sevinicem.Herkese iyi forumlar.

Edit:

Arkadaslar cevaplariniz icin tesekkur ederim yardimci oldugunuz,simdi bir secenek daha cikti karsima.Bir arkadasim ps3 u oldugunu kollari ve oyunlariyla birlikte bana ikinci el fiyatina satabilecegini soyledi , bu konuda dusunceleriniz nelerdir . Daha once hic konsol oynanamis biri olarak ps3 de yeterlimidir.Guncel oyunlar ps3 icin varmidir,kisacasi fiyat uygun olursa mantiklimidir ?
Biraz once bir tipim nasil konusunda gordugum tip sonrasinda konu disindaki yas ortalamasinin -15 olduguna inancim tam olarak zirveye ulasti.

Hepiniz hoscakalin konu disi benim icin bitmistir.
Hakkında
Meslek: Profesyonel Öğrenci
İlgi Alanları: Müzik,Oyun,Sinema
Forum İmzası:
imza yok.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 251
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.187 (Bu ay: 138)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 129 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.