Çavuş
25 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, yaklaşık 10 gün önce parçalarını ayrı yerlerden alıp topladığım yeni bilgisayarımda mavi ekran hataları almaya başladım. İşin garip tarafı Forza, BF 5 gibi oyunları saatlerce oynamama rağmen hiç mavi ekran vermedi ancak OBS üzerinden ders kaydı almaya çalıştığımda ve Discord'tan arkadaşlarla Among Us oynarken mavi ekran yiyorum. Bazen de PC boştayken mavi veriyor. Memtest86 ile RAM'leri kontrol ettim sıkıntı yok, SSD testi yaptım onunda sıkıntısı yok. Aklıma gelen tüm driverlerı güncelledim. BIOS güncel. Xmp açık/kapalı olsa dahi arada mavi ekran veriyor. Win 10'u sildim tekrar kurdum ama hala arada mavi veriyor. Lütfen sorunun kaynağını bulmama yardımcı olun.

Minidump dosyam:

https://drive.google.com/drive/folders/1Z91JKnBQtwYBk1WiLcuN56EyBCq9nqAR

Merhabalar benim merak ettiğim bir konu var. Acaba bu ps4'de ki ea access'i kardeşlik ile 2 kişi kullanabiliyor muyuz?
Arkadaşlar lütfen yardım edin çünkü çıldırmak üzereyim.

Evet başlıktada yazdığı üzere daha 1 aylık tv'im 2 dk bir '' tv depolama durdu''bu hatayı veriyor, ama en çokta ps4 e geçiş yaptığımda ortaya çıkıyor ve kullanılmaz hale geliyor tv. Müşteri hizmetleri gereksiz şeylerle oyalayıp duruyor yok yeniden kur falan diye(3 kez formatladım). Güncellemesi son versiyonda herşeyi denedim ama bir çözüm bulamadım bilgisi olan lütfen yardım etsin.
merhaba arkadaşalar bende epson sx130 yazıcısı var ben bu yazıcıya kartuş almak istiyorum ancak orjinal kartuşu çok pahalı(4 lü olan ) ben bu yazıcıya ucuz bir doldurulan kartuş alsam olurmu? Eğer olursa hangi kartuşu almam gerek öneride bulunursanız sevinirim.
arkadaşlar 1. tercihte seçtiğim yerler olmadı açıkta kaldım ama şimdi 2.tercihleri yapcam benim sorum
tercihimi yapcam ama bir miktar ücret alınıyomuş ben bu ücreti ne zaman yatırıcam(tercih tarihinden öncemi yoksa tercihler başlar başlamaz ücreti yatırıp öylemi tercih yapıcaz)
arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi modeme hiçbir cihaz wifi ile bağlanmadığında internet çok iyi hiç gitmiyor ama telefondan wifi açıp modeme bağlandığımda internet bir süre gidiyor 1-2 dk geliyor ama bu kopmalar sürekli oluyor ve internetimi verimli kullanamıyorum nedeni ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır felan bu sorunla çebelleşiyorum sorun ise internette dolanırken veya normal pc kapalıyken telden girdiğimde int. gidiyor tarayıcıdada dns probe finished internet yazıyor sonra 30 sn. felan sonra internet tekrar geliyor modemde adsl ışığı bazen hiç yanmıyor bazen kırmızı oluyor(int. gittiğinde) bu arada modeme reset attım yine de düzelmedi dns ile alakalıdır dedim dns değiştirdim olmadı bu neden oluyor lütfen yardım edin
merhaba arkadaşlar ben playstore ile gta v almak istiyorum her ay sanırım faturaya yansıtıyormuş şimdi benim sorum:
ben oyunu playstoreden 12 taksitle aldım diyelim ve ben taksitlerin 6. ayında ttneti kapattırmak istedim ben şimdi bu oyunun parasını nereye ödicem her ay çünkü ttneti kapattırdığımda otomatikmen faturada iptal oluyor. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar dün witcher 2 oynuyodum chapter 2 de bir bölümde kaldım daha önemlisi bir bugla karşılaştım oyunun chapter 2 de blood curse bölümüydü sanırım kral henseltten madalyon almak için çadırınına gitmemi istiyor gidiyorum çadıra girer girmez ekrar kararıyor oyunda konuş sesleri felan gelmiyor ama geraltı hareket ettirdiğimde onun sesi geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=vGeSK-D1i-M bu videoda

15:19 daki çadıra girmemi istiyor adamda direk diyalog başlıyor ama bende siyah ekran çıkıyor lütfen yardım edin kaldım orda oynayamıyorumda
merhaba arkadaşlar benim sistemim imzamda yazıyor:

ben titanfall almak istiyorum ama sistemim açarmı açmaz die merak ediyorum sistem gereksinimlerine baktım çok yüksek değil yani ben açacağını düşünüyorum ama yinede sizlere sormak istedim cevaplarsanız sevinirim
Hakkında
Meslek: Koü Kimya mühendisliği - öğrenci
İlgi Alanları: Video Oyunları,Fantastik Edebiyat ve Bilim Kurgu Kitapları, Yabancı Dizi-Film
Forum İmzası:
AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz AM4 35 MB Cache 65 W İşlemci
Gigabyte B450M S2H AMD Anakart
GeIL 16GB(2x8) Evo Spear AMD Edition 3000mhz CL16 DDR4 Ram
Gigabyte GTX1660 Super Gaming OC 6G Ekran kartı, 6GB, 192Bit, GDDR6
Kioxia Exceria LRC10Z500GG8 500 GB M.2 SSD
CORSAIR Carbide Serisi SPEC-05 USB 3.0 Siyah Mid Tower Kasa
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Mobil cihaz
Xperia Z2
Operatör
Vodafone
ISS
türknet
Oyun Platformu
Ps4
Oyun Platformu
pc
Takım
Galatasaray
Steam
Negneor
TV
Philips 49pus6412 4k TV
PSN ID
Negneor
Dünyadan Futbol
AdanaDemirspor
Dünyadan Futbol
Kocaelispor
Kulaklık - Amfi
Philips
Kombi
Demir Döküm
Modem
D link dsl 224 VDSL
Beyaz Eşya
Hotpoint
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 109
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.870 (Bu ay: 155)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.