S

Teğmen
14 Haziran 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bluetooth ve gsensörü olan 7" ortalama hızlı bir tablet arıyorum. gps de olursa iyi olur. varmı önersi olan?
slm beyler.

uzun süredir bir makine istiyordum ve bir hafta önce canon 600d aldım. kit lensi 18-55 IS II ile. ortalamada güzel bir lens ama kapalı alanda sanki biraz dar kalıyor. bun görüşümde gopro kullanıcısı olmamın da payı var sanırım. :) kısacası 18-55 yanına bir de 10-22 gibi bir lens istiyorum. önceliğim canon 10-22mm ama alternatifleride bilmek isterim. malum pazardaki çeşitlerden haberim yok. daha iyi alternatifler varsa bilmek isterim?
arkadaşlar bu soruma bosch tr dahil hiçbiyerden cvp alamadım. kem küm edip duruyorlar.

resimdeki Classic - Plus ZWA 24 - 2 AD (B1 RDW 2491 H) kombiyi kullanıyorum. bu ürüne onun altındaki TRZ200 modeli termostad almayı düşünüyorum. ama bu iki ürünün beraber çalışıp çalışmayacağı konusunda cvp bulamadım.

bu iki ürün çalışırmı? bu termostad ile kombiye modülasyon yapabilirmiyim?

arkadaşlar slm.

elimde bluetooh wayfinder gps var.uzun zamandır duruyor.

bunu değerlendirmek istiyorum. notebook ile bu cihazı kullanmak için hangi yazılımları edinmem gerekiyor?
slmlar...

bir kaç hafta içinde bir lcd almayı düşünüyorum.rakam 1800 gibi sınırlı.

aklımda 2 seçenek var. biri 32B650, diğeri 40B530.

bildiğiniz gibi b650 100hz bir tv.ama 32".merak ettiğim şey 100hz nin 40" e karşı bir tercih sebebi olup olmdığı?

yani 100hz diye 40" boyuttan vazgeçmeye değermi?
beyler slm.

kendime ait bir dijiturk aboneliğim var.çatıda bir de türksat a bakan 4 çıkışlı başka bi lnb çanak var.bu 4 çııştan biri boşta.ben bunu dijitürkle aynı anda kullanabilirmiyim?

uydu lıcıda tek giriş var.nasıl bir çözüm olabilir?
pls yardım...geçen yine samsung 533 ile lg5000 i yanyana izledim.tv lerinayarlarını default a getirdim.kaynakta hd ready dvd oynuyordu (satıcının yalancısıyım)...

gözlemlediğim kadarı ile samsung simsiyah görüntü basarken lg de renk bariz olarak açık.yani misal filmin altında ve üstündeki siyah .çi,zgiler samsung da tamamen siyahken, lg de beyaz bir tül çekilmiş gibiydi.sanırım dediğimi anladınız.

bunuda geçtik lg de dikkat edildiğinde takılma varken samsung da görüntü çok daha akıcıydı.

bunların ndeni tv olabilirmi?hade beyazlığı neyse de bu takılma olayı bence kaynaktan...?

bu durum aklımı çok karıştırdı.
merhaba arkadaşlar...

2 gün önce 32LG2000 aldım.kafama takılan bi kaç bişey var.satıcı elemanın dediğine göre 32LG3000 ile benim aldığım 32LG2000 arasında gözle ayırd edilemeyecek kadar ufak panel kalitesi farkından başka bişey yokmuş.bunun içn 100 ytl farka deymez dedi.bu doğrumudur?yoksa ürünü götürüp değiştireyimmi.

Aslında benim gönlümde samsung 32A330 vardı.32LG2000 ile yan yana karşılaştırma fırsatıda buldum.gözle gördüğüm kadarı ile samsung daha canlı renklere sahipti.LG deki karasal yayın kart desteği ve spdif çıkışı falan daha cazip geldi ve onu aldım.elemanın söylemesine göre de lg deki renk farkının nededi paneldeki korumaymış.LG de panelde koruma varmış samsung da yokmuş.hakkat elle paneli bastırdığımda da gördüm.

Aldım ama ne bilim aklım kaldı.sizce ne yapsam.karasal yayın falan olayı yalan mı olur?acaba götürüp geri samsung mu alsam.yada 32lg3000 mi alsam??

pls...
arkadaşlar slm...

1000-1200 bütçe ile 32" lcd tv araştırıyorum, önerileriniz nelerdir bilmek isterim...

bütçe daha fazla olamıyo malesef.
90YTL YE 35 AMPER VEREN DEVASAL BİR GÜÇ KAYNAĞI SATIYORUM BEYLER.

HABERİNİZ OLA:

http://resim.donanimhaber.com/m_9854325/tm.htm
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 363
İkinci El Bölümü Mesajları: 150
Konularının görüntülenme sayısı: 57.151 (Bu ay: 191)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.