Onbaşı
03 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ismim hürkan icinde ismiminde geçtiği biraz marjinal bir isim arıyorum, Yardımcı olabilirmisiniz?
Pablo escobari nasıl bilirsiniz???Cok efendi bi adama benziyor
Neden mi burdayim, sirf siz yalnizlik cekmeyin diye be..
Baslik acik ve net, sorularım olacak??
arkadaşlar cidden hiç bi oyun oynıyamıyorum şu illet yüzünden


https://store.donanimhaber.com/6c/72/a3/6c72a3554509df5e7e21173ceb16cb34.png


bu hatayı alıyorum, 11 i yüklemek istediğimde de güncelleştirme hatası alıyorum neden acaba, lütfen yardım edin, güncelleştiriyorum, güncelliyor ve hala aynısını yapıyor

internet silinmiyor da..
Lise son öğrencisiyim, okul da herkesce sevilen bir tipim,neyse.
benden bir yaş küçük bir bayan var, kendisinden hoşlanmaya başladım, 2 gün sonra yakın bir arkadaşına gittim olayı anlattım. böyle böyle konuştuğu sevdiği biri var mı diye, oda bana üniversite 2ye giden bir oğlanla çıktığını söyledi, bende tamam diyip konuyu kapatmıştım ki... ta ki bu güne kadar..

bu gün kantine çıkıyordum arkadaşı yanıma gelip, böyle böyle ben onu korumak için kafamdan uydurmuştum, arkadaşın hiç haberi yok 2 gün öncede bunu söyleyince bana kızdı falan filan, seninle arkadaş olmak istiyor, arkadaşlık teklif ediyor dedi, ne diyorsun dedi.

bende hangi amaçla öyle birşey uydurduğunu sordum, dışarıdan o kadar kötü biri olarak mı gözükütüğü mü, kızı üzeceğimi mi sandın gibi sorularla devam ettim, oda asla böyle birşey düşünmedim dedi,(inanmadım) sadece o an öyle değince çekindim biraz dedi,

başka bir meselede 2 yıldır bunu ilk okul arkadaşım seviyormuş ama şöyle bir mesele var, oğlanın sevgilisi var.
ve bunu hoşlandığım kızda biliyor. (kafam çok karışık)

neyse konumuza gelelim, çekindim diyince bende neyden çekiniyorsun falan filan dedim, sustu, bende bayana selam söylersin dedim ve gittim..

hani ilk okul arkadaşım olmasa, inanın hiç şeyimde olmaz ama konu ilk okul arkadaşı olunca çok değişiyor, şimdi ben ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum,nasıl davranmalıyım veya arkadaşa böyle böyle sen birisiyle cıkıyorsun, ve o bayanı seviyorsun ama o bayan benimle arkadaşlık kurmak istiyor,

arkadaşlık derken mevzuyu umarım anlamışsınızdır... cevapları bekliyorum yarın güncelliyeceğim..
beyler ben 1.5 yıldır sigara içiyorum, geçen gün cebimde paketi unutmuşum, annem de bu sabah görmüş paketi almış, babamı aramış öğlene doğru oda beni aradı ne zamandır içiyorsun falan filan sordu sert bir şekilde içtiğini görürsem evden atarım dedi kapattı teli;

annem ve babam sigara kullanıyor, ne yapmam gerek evden atılmama söz konusu nasıl bırakayım sigara bırakmak istemiyorum zaten, neden söyleyin bana lütfen............................ yardım.

yaş:18
kendimden yaşça büyük insanlarla konuşmayı sohbet etmeyi onların dertlerini dinlemeyi seviyorum, hayat garip, kendimi yaşlanmış hissediyorum.
Lise son okuyorum şuan da, bu konular da kendimi bilgili hissediyorum, cidden bilgiliyim de.

Ortam da veya çevrem de kız meselesi yada biraz argo şeklinde söylenirse, kıza ne yazayım böyle dedi ne yapayım veya çocuk böyle yazdı ne yazayım ne cevap vereyim sence ciddimi, benimle dalga mi geçiyor? Gibi nasihatlar veren bu işin piri olarak görünüyorum.

Dinlenmeyi severim, insanlara nasihat vermeyi, onlarin göremediklerini görmeyi iyi bilirim.

Forum da çok ça rastliyorum.

Böyleyim neden böyle, kız böyle yazdı, şuna bi bakın ne demek istiyor tarzın da bolca yazı ve makale görüyorum.

Kendime gelecek olursam, hayatım dan çokça kız geçti(en az 15'20) ama şuan hic birisi için kalbim de yer yok, asıl meselede bu insanlar bu yaşlar da kime yazacağını kiminle arkadaşlık kurumasını gerektiğini bilmiyor.

Öncelikle lise için konuşuyorum, sınıfınız da adriana lima bile olsa onunla dostluktan öteye geçecek bir ilişkiniz olmasın, kalbiniz ile aklınızı kullanmayı bileceksiniz bu durum da.

Yani demek istediğim sınıfınızdan kimseyle çıkmıyoruz, onun yerine o kızın arkadaşlarıyla çıkmayı deniyoruz.

Şu dönem de fazla yakışıklı olmak da zararlı, erkekler gibi kızlar da Erkekleri kullanabiliyor, kendi aralarında ki hırs yüzünden veya prim için rahatlıkla kullanılabiliyor yakışıklı erkeklerimiz.

Kızlar kendinilerini dinleyen, kendinilerini kontrol edebilecek(çıktığı kızı),giyinmesini bilen, tarzı olan, bağımsız ama ailesine düşkün, geleceğini düşünen bilgili erkekler istiyor.

He bunu nerden biliyorsun? Diyecek olursanız yakın kız dostlarım bu tarz ve bu şekilde erkekler aradığını söylüyor.

Okulda nasil dikkat çekici olurum? Sorusunun cevabi birazcik aşağı da.

Okulum da ki Güzel kıza nasil sahip olurum da hemen altta.

Konumuza dönelim, okulumuz da bir kız olduğunu düşünelim; kızı beğeniyorsunuz, kız cool. erkeklerle fazla takılmayan okul da diğer erkeklerce de beğenilen, güzel bi kız.

Sabır çok önemli, sıkça kızın bulunduğu ortamlara girmeye çalışın, kantine mi çıkıyor sizde çıkın bahçeye mi çıkıyor sizde çıkın anladınız siz.

Dediklerimi yaptınız, bi hafta geçti iki hafta geçti okulda kızla sıkça ayni ortam da bulundunuz, kızı kesmeyin diğer erkekler gibi. kız sizin farklı olduğunuzu anlasın, sizin diğer erkekler gibi ona öküz gibi bakmadığınızı bilmesi çok önemli. Önemli anlarda kıza bakın, üç kişi dört kisilik erkek gruplarındayken aralarında iken yani kız geçiyorsa asla bakmayin, kız sizin için iyi şeyler düşünmez ve o kızın arkadaşları da

Tek veya yanınız da sadece bir arkadaşınız varsa bakın ve o size baktığında bakmaya çalışın eğer o size bakmiyorsa siz de bakmayin sürekli bakismayin.

mesela siz bakiyorsunuz kız birserler anlatıyor arkadaşlarına, kız sizin ona baktığınızı zaten arkadaşları vasıtasıyla biliyor o yuzden 10-15 saniye de bir. bi iki saniyelik bakışlarla kızın size bakmasını sağlayın ve kızla göz göze geldiğiniz de asla kafayı çeviren taraf siz olmayın, bu çok önemli çünkü bu bi özgüven sorunudur erkek için, kız utanır çevirir ama erkek için böyle durum da utanma asla olmamalı.

Aradan bi ay geçtiği varsayalım artık kız sizden bir adım bekler, arkadaşlarıyla çokça sizin hakkınız da dedikodu yapmıştır, ve yapılacaktır da.

Kızla nasıl konuşmayalım?

Oncelikle net olarak konuşacağınız bi gün belirlemek mesela 3 gün sonra o kızla konuşacağım diye kendinizi şartlayin.

Utanmayin utanılacak hiç birşey yok, eğer ki dediklerim olduysa ve o aşamaları izlediyseniz, kız sizi zaten kabul edecek, olay sadece siz de bitiyor. Cesaretlenin, kız gözünüz de küçültün, red edilseniz bile kimseye rezil olmayacak ve kimse arkanızdan konusmayacak.

Konuşulsa bile en fazla iki gün konuşulacak, lise burasi.

Kızı gördünüz, bahçede arkadaşlarıyla oturuyor(ayakta) sohbet muhabbet ediyor, yanlarına doğru gidip "bişey söyleyeceğim, gelir misin?" Diyoruz, o anda özgüveniniz tavan olmakla beraber, diğer kızlarca da iyi çocuk rolüne bürünmüş oluyorsunuz, kızı çektınız bi köşeye.

Nasılsın? Diyoruz.
Ayni sekilde oda soruyor.
(Cevaplari yazmıyorum)

"Seninle önemli birsey konusmak istiyorum", diyoruz bu soru insanin kalbini tetikleyen nadir sorulardan biri, kız istemsizce yanınızda biraz daha rahatlamis ve pür dikkat sizi dinleyecek olmuş olacak bu soruyla beraber.

Seni çok farkli görüyorum. (Sen)

Nasil yani. (Kiz)
L
Bu okuldakiler gibi değilsin gerçekten farklisin (sen)

Sen de oyle (kiz)

Buraya kadar nettir, eğer bunlari soylerseniz ayni kelimesi harfi harfine ayni cevabi alırsınız.

Bu arada araya hiç bir sosyal medya olayı katmayin.

Görüşelim mi bi ara? Boş oluyor musun? Okuldan sonra ne yapıyorsun?

Eger ki buraya kadar gelip bunlari dediyseniz olay bitmiştir, o kız sizindir. Hayırlı olsun.


Okulda nasil dikkat çekici olurum?

Her açıdan asla yapmamanız gereken şey nerde çokluk orda bokluk, lafina uymak.

tipinizi beğenmiyor bile olsanız bu işler de, iki yi geçmeyecek sınıf dışında dolaştığız kişi sayısı.

Aktivite sahibi olun en kötü fitness a gidin. Fitness özgüven arttırır.
Kızlar hor görsede bazen fit vucutlu erkeklere karşı olan zaaflari herkezce bilinir.

Sosyal medya insani rezil eder, gizemli olun. Resim paylaşmayın, size göre cok iyi olan bi resim beğendiğiniz kız icin sizi bitirecek bi resim olabilir.

Herşeye gülmeyin, herkezle laubali olmayın, sevilen tip olmaya çalışın, inatçı olmayın, he diyip geçmesini bilin, fazla tartışmaya girmeyin, çünkü dışarıdan kimin salak olduğunu insanlar anlamaya bilirler. Bilgi sahibi olun.

Kendinize özen gösterin, korkmayin.

Okul aktivitelerine katılın, futbol,tiyatro vs. Bunlar yapıldığı taktirde dikkat çekici olabilirsiniz.


Aklima konu geldikçe ekleyeceğim, özel veya yorum olarak soru paylaşabilirsiniz, dinlemeyi severim..

Iyi forumlar...
Bir meyhanede aklım o zât-ı şahanede..
Hakkında
Konum: İstanbul,Ümraniye
Meslek: Çiftçi
İlgi Alanları: kush,weed,smoke.
Forum İmzası:
Gecenin sürtüğü için hayatının kadınına asla yalan söyleme.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Mesaj Sayısı: 34
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 427
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 25.704 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 167 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.