Şimdi Ara

Evden atılmam söz konusu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben 1.5 yıldır sigara içiyorum, geçen gün cebimde paketi unutmuşum, annem de bu sabah görmüş paketi almış, babamı aramış öğlene doğru oda beni aradı ne zamandır içiyorsun falan filan sordu sert bir şekilde içtiğini görürsem evden atarım dedi kapattı teli;

annem ve babam sigara kullanıyor, ne yapmam gerek evden atılmama söz konusu nasıl bırakayım sigara bırakmak istemiyorum zaten, neden söyleyin bana lütfen............................ yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurnUp_ -- 8 Aralık 2014; 14:22:06 >

• Sigarayı bırakmama nedenin ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba887 kullanıcısına yanıt
    bırakıcak bi nedenim yok açıkcası, seviyorum,bağımlıyım biraz da.
  • Sacmaliga bak kendileride icmesin o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: |Neo|

Sacmaliga bak kendileride icmesin o zaman

haklısın kardeşim de bunu böyle söyliyemem
  • Seni bastırmalarına izin verme ağırlığını koy atamazlar

• rosedaled3 kullanıcısına yanıt
    bana bu konuda çok güveniyorlardı, hep benim oğlum içmez falan filan diye konuşuyorlardı ama ben hiç cevap vermiyordum şuan aklım çok karışık akşam, konsey toplanıyor.
  • Kendileri içerken senden bunu istemeleri saçmalık. Bırakırım ama sizde bırakacaksınız de. Hodri meydan.
  • kendisi 15 yaşında içmeye başlamış ve benden böyle birşey istiyor, annemle çok üstüme gelicekler..
  • Ya doğru olan içmemen tabi ki ama kötü örnek olmuşlar sana ve içiyorsun. Benim babam nefret eder bende öyleyim mesela. Öyle bizim oğlumuz içmez demekle olmuyor. Kendin içiyorsan çocukta denemek istiyor. Konuş böyle böyle. Sonra birlikte bırakmayı deneyin bence
  • Ülkenin %60'ı sigara içiyor. İlk göz korkutmak için ağır tepki verirler sonra bi bok olmaz devam tüttür
  • BSG B kullanıcısına yanıt
    bende öyle düşündüm, babamı ilk defa bu kadar sinirli gördüm bu yaşıma kadar.
  • oda bırakmak için çabalamıyor ki hayatından memnun, babamla normal de samimiyimdir.
    rahatımdır. ama bu konuda neden bu kadar sinirlendi hiç anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurnUp_ -- 8 Aralık 2014; 14:52:02 >
  • Alışır gider hiçbirşey olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Alışır gider hiçbirşey olmaz...

umarım öyle olur, fazla göze batmıyıcam zamanla alışmak zorunda
  • İcme sende birak. Kotu birsey istemiyorlar. Genc iken guzel gelir, ama yas gecince birakamazsin. Biz alistik ictik, birakamadik. Bari cocugumuz icmesin diye dusunur.

İcenler zararini birebir yasadigi icin tepkisi agir olur. İcme birak.

• Sanki kotulugunu istiyolar, ne insanlar var.

• Benim annem ve babam da içerler ama kokusundan tiksindiğim için nefret ettim

• Sigara içiyor diye evden atılır mı la insan, sağlıksız olduğundan ötürü bırakabilirsin fakat evden atılacak korkusuyla bırakılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetnaErt

Ya doğru olan içmemen tabi ki ama kötü örnek olmuşlar sana ve içiyorsun. Benim babam nefret eder bende öyleyim mesela. Öyle bizim oğlumuz içmez demekle olmuyor. Kendin içiyorsan çocukta denemek istiyor. Konuş böyle böyle. Sonra birlikte bırakmayı deneyin bence

Annemde babamda sigara iciyor, icmesinler diye kücükken bile alip sigaralarini kiriyordum.
    İnsanin akli var fikri var, icmenin zararli oldugunu anlamasi lazim kendi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.