S

Teğmen
13 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar başlıkta yazdığım monitörün servis menüsü ( panel tipini gösteren) nasıl açıldığını bilen varsa paylaşabilirmi
Arkadaş bağlamamı elektro bağlamaya çevirmek istiyorum. manyetiklerim var.. fakat uygun bi devre şeması bulamıyorum...bu şema elinde olan veya resmi olan bi arkadaşımız varsa yardımlarnı önemle rica ediyorum

SAYGILAR
.....
Arkadaşlar bu kartı elinde olup cd ni bulamayan arkadaşlar pm atarlarsa linkleri verebilirim.....

Not:
Arkadaşlar vereceğim linkteki part ları indirdikten sonra virtual cd programını kurmanız gerekmetedir... kurmassanız cd imajını çalıştıramassınız...
Arkadaşlar başlıkta yazdığım ses kartı var... Orjinal driver Cd si yok... Zorşer bulduğum driverler ile ses kartını çalıştırmayı başardım. Fakat Creative 4+1 ses sistemim sanki 2+1 gibi çalışıyor...4 uydu hopörlorden bi türlü ses gelmiyor. Sadece 2 tanesinden ses geliyor... Bunun için ne yapmam lazım.Cmoss on diye bi ayarı yapmak gerekiyormuş. Falan diye okudum ama Böyle bir yer bulamadım.... Lütfen yardım
Palit 6600 ekran kartı var hem dvi hem tvout u mevcut. Şu anki sorunum hem monitörüm hem televizyonum çalışacak. görüntüyü hem televizyon hemde monitor arasında yaymak istiyorum mükünmü ?
Saygılarımla
Arkadaşlar 1200+KDV usd lik bir laptop önerirmisiniz....
15-20 bilgisayarlı bir yerde hem pclerin hemde networkün güvenliği ve yönetimini sağlamak için gerekli programlar nelerdir önerilerinizi bekliyorum Şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim (Bilgisayarların hepsi windows xp kullanıyor Active Directory yoktur.)
e6600 işlemci 41 derece sıcaklıkta çalışıyordu.... acaba işlemci soğutucu bloğu tam oturtamadım diye söküp yeniden taktım.. fakat 60-70 çıktı ısı ne yapmam lazım acil yardım...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 245
İkinci El Bölümü Mesajları: 116
Konularının görüntülenme sayısı: 30.038 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.