Şimdi Ara

İşlemci Fanını Söktüm Ama :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MoDuR (1 mesaj) Apuu_ (1 mesaj) uGürkan. (1 mesaj) sebil1 (1 mesaj) Piêr Dé Sans (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> İşlemci Fanını Söktüm Ama :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    115 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    e6600 işlemci 41 derece sıcaklıkta çalışıyordu.... acaba işlemci soğutucu bloğu tam oturtamadım diye söküp yeniden taktım.. fakat 60-70 çıktı ısı ne yapmam lazım acil yardım...

|
    |
  • Yarbay
    9355 Mesaj
    aradaki termal macunu sildiysen olabilir.Veya takarken tam oturtamamış olabilirsin.Fan ı sök.Altındaki macuna bak.Eğer sildiysen termal macun alıp sür.
  • Binbaşı
    1692 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

aradaki termal macunu sildiysen olabilir.Veya takarken tam oturtamamış olabilirsin.Fan ı sök.Altındaki macuna bak.Eğer sildiysen termal macun alıp sür.

arkadaşımız söylemiş zaten
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Aynı sorun bende de olmuştu. Fanın yuvasına tam oturup oturmadığını kontrol etmek için bilgisayar açıkken hafifçe soğutucunun üstüne bastır ve işlemci sıcaklığını gözle. Eğer sıcaklıkta uyguladığın basınca göre azalma oluyorsa fan tam oturmamış demektir. Ayrıca fanı sökecek olursan termal macunun durumuna da bak.
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Büyük ihtimal arkadaşların da söylediği gibi soğutucuyu tam oturtamadın.Termal macun kolay kolay silinmez.
  • Yarbay
    8145 Mesaj
    zaten macun o kadar etkilemezde ısıyı soğutucu tam oturmamıştır macun en fazla 3-4 derece etkilerki yani macunda değil bide sensörler yanlış ölçüyorda olabilir eğer stok fan varsa paran varsa iyi bir fan al derim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,226
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.