Şimdi Ara

Mitsubishi. .... daikin .. ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 25 yada 30 mt. Salonum var. Fiyat araştırmasi yaptım. Mitsubishi ile daikin arasında kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. İki marka hakkında bildiginiz olumsuz bir şey varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adk01 A kullanıcısına yanıt
    İkiside iyi ama her modelleri değil. Daikin shira. ME SF den aşağı model alma
  • Bende mitsubishi ve daikin mira klima arasında tercih yapmaya çalışıyorum. 12000 btu daikin mira 2200 tl mitsubishi klima için ise 2600 tl fiyat çektiler. Lakin mitsubishide 2.ürüne %50 indirim kampanyasında o fiyata geldiği için alamıyacağım gibi görünüyor.
    Birkaç markayı daha araştırdıktan sonra Daikin almaya karar verdim şayet mitsubishide 2. kişi bulamazsam
  • Mira iyi değil.
  • Bayiye numarany byrakyrsan ikinci ki?iyi onlar bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 4 Ağustos 2014; 14:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bps

Mira iyi değil.

Mira'ya neden iyi değil dediniz hocam.
    Enerji tüketimi, sessizlik konusunda bayinin bana verdiği bilgiler yeterince tatmin ediciydi.
    Acaba eksikleri nelerdir?
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Teknik değerleri kötü. Ayrıca mira alıp şikayetçi olanlar var. Mira ile ME SF modelinin teknik değerlerini mukayese et arada çok fark olduğunu görürsün. Ayrıca miranın değerleri Daikin tegora ve kaira'danda kötü.
  • quote:

Teknik değerleri kötü. Ayrıca mira alıp şikayetçi olanlar var. Mira ile ME SF modelinin teknik değerlerini mukayese et arada çok fark olduğunu görürsün. Ayrıca miranın değerleri Daikin tegora ve kaira'danda kötü.

2000 lira civarı 12000 btu hangi klima tavsiye edersiniz.
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Alabilirsen ME SF 35 serisi. Alamazsan zibro'nun yeni çıkan 6635 serisine bak.
  • quote:

Alabilirsen ME SF 35 serisi. Alamazsan zibro'nun yeni çıkan 6635 serisine bak.

Teşekkür ederim yardımlarınız için
  • arkadaşlar teşekür ederim. mitsubishi sf 50 aldım.ikinci bir arkadaşım ile 3750 tl ye geldi. bugün monte edecekler.yalnız bir dış ünite var 6 kişilik yemek masası gibi.ilgilerinizden dolatı teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.