Şimdi Ara

Sevgili konusu yalvarırım yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benım 2 yıl 2 aylık bir ilişkim vardı,biz bu ilişkide kavga eder barışırdık,genelde kavga benim fevri halimden kaynaklanırdı ama her zaman barışırdık,gerekirse ben özür dilerdim.Sevgilime çok aşığım,yaklasık 7 gun once tatile gitti.Aramız o tatildeyken cok cok güzeldi,hep beni arardı hep konusurduk vs. , daha sonra bu tatilden donmesıne 2 gun kala ben sebepsiz yere bomboş bir kavga cıkarıp moralini bozdum onun.Akşamına özür diledim ve özrüm kabul oldu,ama sonraki gün yine boktan bir sebepten kavga çıkardım.Evet tam bir gerizekalıyım bunun farkındayım,ama sevgilime cok aşığım ve oda beni cok seviyordu.Birbirimizi herşeye rağmen hep affedebilen tonlarca anıya sahip bir çiftiz istanbulun her yerinde anılarımız vardır.Her neyse,kız son kavgamızdan sonrakı gun aksam 5 edoğru mesaj atıp '' ben cok dusundum senden ayrılmak ıstıyorum,üzgünüm '' diye bir mesaj attı.Sonra ne yazdıysam hiçbir işe yaramadı.Aradım nefret kustu bir daha beni arama sorma vs. dedi.Engelledi whatsapptan falan.Evine geldi dün,yine konustuk annesiyle dahi konustuk annesi bana yeşil ışık yakmıştı olumlu konuşmuştu ancak kız '' artık seni sevmiyorum,seni istemiyorum '' dedi.Yemin bile etti.Ben gerçekten psikolojik tedavi dahi almaya başlayacağım ve kendimi düzeltmek için emin adımlar attım.Özür dilememe hatta yalvarmama rağmen beni kesinlikle istemediğini ve artık herşeyin bittiğini söyledi.Bugun için son kez görüşelim iki senelik ilişkiyi bari yüz yüze bitirelim dedim,onu da kabul etmiyor.Ama hala whatsapp durumu aynı,sosyal medyadan hiçbir fotoğrafı kaldırmadı.Eline cok fırsat geçti kaldırsa 3 gündür kaldırırdı ama kaldırmadı ve bu bana umut veriyor ister istemez.Ben kızın 2 gunde bana sevgisinin sıfırlanacağını sanmıyorum,bana belki kırgınlıktan söylüyor bunları hiçbir fikrim yok,bir tecrübesi olan Allah aşkına yardımcı olsun bana.Ben 18 yaşındayım o 17 yaşında.Yaşına göre çok olgun bir kız,babasız büyümüş ve çok şey tecrübe etmiş seviyeli bir insan yaşıtlarıyla alakası yok.Su an geri dönüyorum dese hiçbir hatamı tekrarlamam ama nuh demiyor peygamber diyor kız.Kaldıramıyorum yediremiyorum kendime 2 senelik ilişkide 2 günde nasıl sevgi biter? Anılar bu kadar kolay unutulur mu,ben onun için yaptıgım iyilikleri hiç hatırlamıyor mu hep kötü yanlarımızı hatırlıyor? Bana dusman gıbı ayrılmamalıydı , en azından insan gibi yapabilirdi bunu iki senenin hatrına.Bugun kursu var,3 te cıkacak.Yarın sakın gelme arkamı döner giderim gibisinden birşeyler konustu,şimdi gitsem gerçekten arkasını dönüp gider mi? Biz yüz yüze birbirimize hiç kıyamadık şimdiye kadar,belki de bundan korkuyor bundan gelmemi istemiyor olabilir mi? Aklımda bugun cıkısına gıtmek var,ya arkasını dönüp gitmezse ihtimaline karşılık bir umut yanıyor içimde sadece.Birşeyler söyleyin bana bir çözüm cıkış yolu gösterin yemeden içmeden kesildim lütfen yardım

• Bugün git bence çıkışına ama konuşmak istemezse de zorlama artık. 2 yıllık ilişkinin 2 günde bitmesi gayet normal, o işin arkaplanı vardır. Kendin de diyorsun kavga çıkarıyordum falan diye. Bu saatten sonra kızın üstüne gitmek onu daha çok soğutmaktan başka işe yaramaz, unutmanın en kolay yolu da yeni sevgili yapmaktır.

Yaşın daha genç abuk sabuk işler yapıp da başını belaya sokma sakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanunal

Bugün git bence çıkışına ama konuşmak istemezse de zorlama artık. 2 yıllık ilişkinin 2 günde bitmesi gayet normal, o işin arkaplanı vardır. Kendin de diyorsun kavga çıkarıyordum falan diye. Bu saatten sonra kızın üstüne gitmek onu daha çok soğutmaktan başka işe yaramaz, unutmanın en kolay yolu da yeni sevgili yapmaktır.

Yaşın daha genç abuk sabuk işler yapıp da başını belaya sokma sakın.

Yok asla abuk subuk işler yapmam.Onu daha da sıkmak ve bunaltmak ıstemıyorum acıkcası cıkısa gıtme fıkrınden vazgeçtim çünkü herşey şu an çok taze,beni tersleme ihtimali çok yüksek.Zaten ona yeterince yalvarıp yakararak kendimi düşürdüm düşüreceğim kadar,bir süre ortalardan kaybolmayı düşünüyorum.Daha hiçbirşeyi kaldırmaya kıyamadıysa beni unutmamıştır,dönmeye niyeti varsa döner zaten.Eğer dönerse de ben hiçbir hatamı tekrarlamam,ama eskisi kadarda ilgiye sevgiye boğmam onu.

• olum ben de böyleydim o köprünün altından ne sular akıyor sonra varya hey gidi hey ben de çok aşıktım onsuz olmaz diyordum kii
  • Zamana bırak aynı şeyleri bende yaşadım yakın bir zaman da tek fark 3 gün sonra başkasıyla çıkmaya başladı. Senin ilacın zaman ve başkası, 2 yıla yakın çıkıyorduk bir tartışma ile bitti. Aynı gün başkasını buldu. 3 gün sonra çıktılar. Ben de kavga çıkartırdım ama aynı gün barışırdık. Nasıl oldu ben de anlam veremiyorum. Darbe gecesi sana bişi olmasın diye çıldıran kız şu an başkası için çıldırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haketmişsin kendini kızın yerine koy evlenseniz kız seni çeker mi sonsuza kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkek gibi davransaymışsın keşke

• kızı rahat bırak bir süre siniri kırgınlığı azalsın
  • Nuh demiyor peygamber diyordan sonrasını okumadım

• Sen bu kadar uzun yazı okunacak mı sanıyorsun

Tabiki okumadım

• La oğlum git barış kızla..kursunun önüne git çek kenara konuş dönmez falan arkasını..dönerse tut kolundan düzgünce..iki yıldır berabermişsiniz..ben 13 aylık sevgilimden ayrıldım hep benim hatalarım küfürlerim yüzünden ayrıldık..kaç ay oldu pişmanım..kız üstüne üstlük 2.nci sevgili bile buldu

• en büyük haltı sen yemişsin, beter ol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yyildirayy kullanıcısına yanıt
    her beş postunuzdan onbeşi "okumadım"

• "genelde kavga benim fevri halimden kaynaklanırdı ama her zaman barışırdık,gerekirse ben özür dilerdim.Sevgilime çok aşığım,yaklasık 7 gun once tatile gitti.Aramız o tatildeyken cok cok güzeldi,hep beni arardı hep konusurduk vs. , daha sonra bu tatilden donmesıne 2 gun kala ben sebepsiz yere bomboş bir kavga cıkarıp moralini bozdum onun.Akşamına özür diledim ve özrüm kabul oldu,ama sonraki gün yine boktan bir sebepten kavga çıkardım.Evet tam bir gerizekalıyım bunun farkındayım"

Senin saçma sapan hallerini mi çekecek?
    2 senelik ilişki 2 günde nasıl biter diye soruyor bir de.
    Düşün bakalım niye acaba?

• Hocam aranızda ne tartışması oldu ki olay seni bir daha görmek istemiyorum noktasına geldi onu anlamadım

• Okumadım

• Kardeşim belli ki kız yılmış senden. Bu iş bitmiş yani zorlamanin anlamı yok. Yenisini bul.

• 5 mesajdan 15 i

sonrasını okumadım

• yyildirayy kullanıcısına yanıt

• Özet, ben 18 yaşindayım o 17. Annesi yesil ısık yakmismis bide. Olum neyin isigi kiziyla takilan birine yesil isik.vay be aileler boyleyse gencler napsin. Zina zina haram. Sonuda boyledir bu islerin akillan belki tovbe edersin. Sanki evlenmeye imkanin var suan kiz psinde kosuyorsun

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.