T

Onbaşı
09 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 1)
Gönderileri
...
..
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-domain-hosting-yazilim-tombilibu.com-gece-bahcesi-ana-karakter-cocuklarin-sevdalisi-444645468/detay/

Tombilibuların peluşları ve oyuncakları Lisanslı ve Yüksek Fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Alışveriş Sitesi için de çok uygundur.

Gece Bahçesi / In the Night Garden filmi tüm dünyada çocuklar tarafından çok sevilen bir fenomen filmdir.

Domainin ingilizce olanları alınmış ve sadece reklam verilerek domain üzerinden gelir sağlanmaktadır. Bkz. igglepiggle.com

Ortaklık Veya Proje Teklifleri Değerlendirilir. Mesaj atın,

Serinin Adı = Gece Bahçesi / In the Night Garden

Domain : TOMBiLiBU.COM tombilibu.com
3 gun once Tls Contact aracılığı ile yaptığım isviçre vize başvurum reddedildi.

Red sebebi benim rezervasyon yaptırdığım otelde kalacak olduğuma inanmamaları.

Uçak biletim de yandı.

Oraya gidince arkadaşlarımda konaklama imkanım var bu yüzden otel rezervasyonunu ödememiştim.

Sizce schengen vizesi için ne yapmalıyım ? Başka bir ülkeden mi başvuru yapayım ?

İtiraz edersem ve itirazım kabul görmezse 200 frankım yani yaklaşık 800 liram yanıyor, bu yüzden ikilemde kaldım...
İsviçreye giderken sevgilime almak için hediye bakıyorum. Mavinin kotları çok meşhurmuş sanırım onun dışında ne alabilirim ?
Bilmeyenler için Çok kısa bilgi.

ABB firması İsviçre - Zürih merkezli, bir otomasyon, enerji verimliliği firması.
ABB markası isviçrenin en değerli markalarından biridir. Aynı Nestle ve Rolex gibi. Marka değeri Rolexten yüksek bir teknoloji devi. Siemens kadar büyük olmasa da Siemens kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu söylemeliyim.

____

Ben Bilgisayar Mühendisliği Okuyorum. Bu firmada staj yapmak istiyorum. Bu yaz dönemi değil önümüzdeki yaz dönemi için hazırlık yapacağım. Bu firmada bir bilgisayar mühendisi ne işleri yapar ? Kendimi Hangi alanda geliştirmeliyim ? Gibi sorular var kafamda, firma hakkında derin bilgileri olan kimselerin forumda olduğunu umuyor ve sizlerden tavsiye bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

(Almanca yeterlilik belgesini 3 ay sonra almanya merkezli bir sınav merkezinden almayı planlıyorum.)
..
www.wakito.com

arkadaşlar yeni açtım, domain boş dursun istemedim aklıma estikçe karalıyorum, bloğumu değerlendirip bana tavsiye verirseniz sevinirim.
Şuanda kimlik fotokopim bir dolandırıcının elinde.

Dolandırıcıdan avea hat almıştım.

Araştırdım bu dolandırıcı açık hat satıyormuş.

Benim üzerime hat alıp başkalarına satabilir.

Ya da Üzerime şirket açabilir kredi vs. çekebilir.

Olmaz kimliğin aslı lazım, ıslak imza lazım demeyin.

Burası Türkiye oluyor !

Nerden biliyorum bu dolandırıcı üzerime Türk Telekomdan İnternet açıp borcunu ödememiş.

Nerden biliyorum ülkemde imzası olmadan üzerine kredi çekildiğini şirket açıldığını söylen binlerce insan var.

Nerden biliyorum ? En önemlisi;

Türk Telekom gibi gayri ciddi, yeter ki bana abone getirsin ben ona istediği kadar prim veriyim diyen, aldığı elemanın insanları kandırarak mı yoksa gerçekten reklamla mı hat,internet,tivibu vb. sattığını sorgulamayan. Elin çingenesini, hırsızını (evet yanlış duymadınız bu dolandırıcı türk Telekom çalışanı olup hususi bazı özel eşyalarımı da çaldı) işe alan firmalar var.

Size tavsiyem.

Asla bir Türk Telekom çalışanına güvenmeyin.

Zira ben dahil 3 kişiyi dolandırdığına şahit olduğum, ve açık hat satışı ile alakalı konuşma yaptığına şahit olduğum, ve ısrarla şikayet ettiğim eleman hala türk telekomda çalışıyor, eminimki başkalarını da dolandırıyordur ve türk Telekom da bence bu dolandırıcılar müşteri sayısını artırıyor diye göz yumuyor.

Siz siz olun tivibu almayın. Digiturk alın.
avea almayın hele faturalı hiç almayın, turkcell alın.
ttnet almayın, 3 kuruş fazla verin süperonline alın.

3 kuruş fazla vermenin hesabını yapmazsanız benim gibi madur olursunuz.

ve şuan belki hakkımda ilamsız icra takibinde bile bulunulmuş olabilir.

TÜRK TELEKOM ÇALIŞANINI İŞTEN ÇIKARMIYOR VE BU DURUMA GÖZ YUMDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

ASLA YARI DEVLET HİSSELİ DİYE GÜVENMEYİN.

bilmeyenler için, turktelekom avea ttnet artık tek bünyede, birleşti.
Bi ihmalim yüzünden enerya denizli doğalgaz faturamı 2 gün geç yatırdım

ayın 2 si son ödeme tarihi görünüyor. Ben 10 dk önce internetten ödedim.

Şuan memleketimdeyim faturasını yatırdığım evden uzaktayım.

Kesilmiş olma ihtimali var mı ? Kesildiyse açma ücreti çok mu ? Teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 120
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 2.714 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.