Şimdi Ara

NTT yeni server ve sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, nttgame serverlarında tekrar oynamayı düşünüyorum KO yu, lakin client indirdikten sonra chrome zararlı içerik diyor.
    Arkadaşım firefoxla indirdi sanırım kurdu clienti ama benim aklıma takildi yine neden zararlı içerik uyarısı veriyor chrome işkillenmedim değil.

2. sorun arkadaş oyuna girmeye calisti bu mobil güvenlik sistemi gelmiş,tüm adımları takip ettim dedi telefonuna tek kullanımlık kod gelmiş ama kodu giricek kutucuk çıkmıyor diyor bunu nasil çözebiliriz.

• Hata hakkında bilgim yok ama Asgard harici sunucularda otp zorunlu değil.Bu otp sistemini yanlış yaparsanız 5 cash gidebiliyor sanırım dikkatli olmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Temmuz 2014; 10:38:17 >
  • zararlı içeriğe bişey diyemeyeceğimde

otp sorununa neyin yol açtığını buldum aceleciliğimiz yol açıyormuş

ID:
    Auth Code:

diyor ya otp programı biz gidip knight ID (kullanıcı adını giriyormuşuz) baktım çokta benim gibi giren var

kullanıcı ID sini girmeyeceksiniz size mesajla gelen KO ile başlayan ID yi gireceksiniz

yoksa OTP has not been issued diye bir hata alıyorsunuz bu yüzden 10npoint gitti

ha bu arada hala malesef asgard dahil koxp var banlıyorlar ama neye göre banlıyorlar onuda anlamadım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.