Şimdi Ara

Silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Les Rychla Klingonska -- 23 Ocak 2014; 16:22:15 >

• Shshandmoadjdhxnsbwba hocam bu crysis 5 i 4k da aciyomu , hocam fiyat hakketen ucuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

Shshandmoadjdhxnsbwba hocam bu crysis 5 i 4k da aciyomu , hocam fiyat hakketen ucuk

her türlü oyunu açar dostum merak etme Pazarlık Payı var eğer alıcaksan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlechaVeloz

NVIDIA GeForce GT130M 1GB 128BIT MXM DDR3

Part No : N10P-GE1 VG.10P06.002

Fiyat : 150 TL

Not : Pazarlık Payı Vardır

Silinsin. Silinsin.

Hocam sanirim piyasayi pek takip etmediniz ama 150 tl bu urune veren asla cikmayacaktir. Soyle diyeyim 25 tl veren cikarsa verin direk :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: cordamauro

quote:

Orijinalden alıntı: FlechaVeloz

NVIDIA GeForce GT130M 1GB 128BIT MXM DDR3

Part No : N10P-GE1 VG.10P06.002

Fiyat : 150 TL

Not : Pazarlık Payı Vardır

Silinsin. Silinsin.

Hocam sanirim piyasayi pek takip etmediniz ama 150 tl bu urune veren asla cikmayacaktir. Soyle diyeyim 25 tl veren cikarsa verin direk :)))

Alacak Olan alır dostum sen dert etme

• insanlar gt 100 serisini duyunca aşırı kötülüyorlar. gt 130, 9800GT ile aynı gpu'yu kullanır. gt 120 ile gta 4'ü low ayarda 35 fps civarı oynuyorum. hd çözünürlükte. shadow medium şekilde. fiyat 90 filan olmalı ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

insanlar gt 100 serisini duyunca aşırı kötülüyorlar. gt 130, 9800GT ile aynı gpu'yu kullanır. gt 120 ile gta 4'ü low ayarda 35 fps civarı oynuyorum. hd çözünürlükte. shadow medium şekilde. fiyat 90 filan olmalı ama.

Haklı olabilirsin dostumm aynı akran kartını ben kullanıyorum.. her türlü oyunuda oynadım hiç bir sorun yok gayet görüntüler fln HD
  • günümüze göre 6 nesil öncesi ve 5. senesine yaklaşan bir ekran kartı için manasız bir fiyat, emin olun burada insanların size fiyat konusunda tavsiye verme sebepleri kötülemek için değil bir an önce ürünü elinizden çıkarmanızı sağlamak içindir, ciddi kötü niyetli kişileri bir kenara ayırırsak

ayrıca kartın mobil olması da tercih sebebi olması ihtimalini düşürecektir. kolay gelsin iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vassel

günümüze göre 6 nesil öncesi ve 5. senesine yaklaşan bir ekran kartı için manasız bir fiyat, emin olun burada insanların size fiyat konusunda tavsiye verme sebepleri kötülemek için değil bir an önce ürünü elinizden çıkarmanızı sağlamak içindir, ciddi kötü niyetli kişileri bir kenara ayırırsak

ayrıca kartın mobil olması da tercih sebebi olması ihtimalini düşürecektir. kolay gelsin iyi satışlar

Olabilir sizin fikriniz

• hocam bu ekran kartı ddr2 değilmiydi? gpuz görüntüsü varmı acaba?
    bende 9600m gt var ddr3 model biraz baktım başa baş gözüküyorlar ama ddr3 olay değiştirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

hocam bu ekran kartı ddr2 değilmiydi? gpuz görüntüsü varmı acaba?
    bende 9600m gt var ddr3 model biraz baktım başa baş gözüküyorlar ama ddr3 olay değiştirebilir.

ddr3 dostum
    Buyur görüntüsü. kendi bilgisayarımdada aynı ekran kartı var..

Silinsin.

• hocam gt130m mi gt240m mi? sanırım az önce değiştirmişsiniz başlığı ve içeriği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

hocam gt130m mi gt240m mi? sanırım az önce değiştirmişsiniz başlığı ve içeriği?

240 hocam ben yanlıs yazmışım
  • soğutması fanı filan yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: selambentahir

soğutması fanı filan yok mu

Yok.
  • Az önce ilan verdim ama piyasayı görünce kendimi şahin parasına ferrari satıyormuş gibi hissettim yapma hocam bu karta bu para ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Az önce ilan verdim ama piyasayı görünce kendimi şahin parasına ferrari satıyormuş gibi hissettim yapma hocam bu karta bu para ?

Fiyat gayet makul.
  • valla fiyatın gayet iyi hatta bedava bile eger kartta sorun yoksa millet 150 den aşşagı satmıyor birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanner1973

valla fiyatın gayet iyi hatta bedava bile eger kartta sorun yoksa millet 150 den aşşagı satmıyor birader

Sorun yok dostum kartta da arkadaşlar pahalı diye diye buraya kadar indirdim
  • bazan bana bazılarına fiyatın yuksek diyince kızıyorlar.ama bukarta 60 tl gercekten çok az ankarada olsaydın kartı deneyerek pazarlıksız senden alırdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.