Şimdi Ara

## iPhone 6' nın Videosu Yayınlandı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple’ın 2 ile 6 Haziran’da San Francisco’da düzenleyeceği WorldWide Developers Conference yaklaştıkça, iPhone 6 hakkındaki görsel ve videolar da artmaya başladı.

Fiziksel yapısından, teknik özelliklerine kadar birçok detayı merakla beklenen iPhone 6, bir kez daha sızdı. Pek çok akıllı telefon üreticisinin ürünlerini piyasaya çıkmadan inceleyen Marques Brownlee, anlaşılan iPhone 6’yı da bir şekilde ele geçirmiş.

Daha önceki sızan görsel ve videolardakilerle aynı olan iPhone 6, ‘’Acaba gerçek iPhone 6 böyle mi olacak?’’ sorularının akıllarda belirmesine neden oluyor. Umarız bunun cevabını WorldWide Developers Conference 2014’te alırız.

İyi Seyirler…

• Lutfen boyle olmasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Lutfen boyle olmasin.
    genel hat olarak benzer olabilir ama bu kesinlikle iphone 6 değildir. imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 27 Mayıs 2014; 14:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Lutfen boyle olmasin.
    Bole olacağını sanmıyorum
  • Arka kameranın görüntüsü çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Arka kameranın görüntüsü çok kötü
    Genel olarak benzetmişler fakat böyle olmadığını düşünüyorum :) Umarım da böyle değildir..
    Şimdiden düşünmeye başladım o incelikle benim gibi bataryadan beklentisi olanlar yandı diye :))
  • Mobilim biri ss atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

Mobilim biri ss atsın
    bu imkansız.... boyut belki aynı ama tasarım olarak iphone 3g bile daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

bu imkansız.... boyut belki aynı ama tasarım olarak iphone 3g bile daha iyi

Alıntıları Göster
    şu linkteki gibi olabilir :http://cdn.macrumors.com/article-new/2013/12/iphone_6_sizes_1000.jpg

• iPhone ile alakası olmayan tuhaf bi yaratık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 27 Mayıs 2014; 15:14:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyu123

şu linkteki gibi olabilir :http://cdn.macrumors.com/article-new/2013/12/iphone_6_sizes_1000.jpg

bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

iPhone ile alakası olmayan tuhaf bi yaratık

• quote:

Orijinalden alıntı: Les Rychla Klingonska

Apple’ın 2 ile 6 Haziran’da San Francisco’da düzenleyeceği WorldWide Developers Conference yaklaştıkça, iPhone 6 hakkındaki görsel ve videolar da artmaya başladı.

Fiziksel yapısından, teknik özelliklerine kadar birçok detayı merakla beklenen iPhone 6, bir kez daha sızdı. Pek çok akıllı telefon üreticisinin ürünlerini piyasaya çıkmadan inceleyen Marques Brownlee, anlaşılan iPhone 6’yı da bir şekilde ele geçirmiş.

Daha önceki sızan görsel ve videolardakilerle aynı olan iPhone 6, ‘’Acaba gerçek iPhone 6 böyle mi olacak?’’ sorularının akıllarda belirmesine neden oluyor. Umarız bunun cevabını WorldWide Developers Conference 2014’te alırız.

İyi Seyirler…

geçen bir sıçmışım aynı bu şekil. yoksa apple benim bokumu mu takip ediyor lan.

• quote:

+1

İphone 6 böyle olursa ki olmaz diye düşünüyorum hiç satış yapamaz arka kamera ne öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A7323562

quote:

+1

İphone 6 böyle olursa ki olmaz diye düşünüyorum hiç satış yapamaz arka kamera ne öyle

Alıntıları Göster
    Böyle çıksa , bunada alışılır .

Milyon atar .

s4-s5' e neler söylendi . Ama alan aldı .

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Milyon atar .

Alıntıları Göster
    Şekil aynı olmayabilir ama yapılacak şey belli zaten. biraz daha uzayacak, genişlik aynı kalacak veya çok az artacak. 5'te olduğu gibi ekranın yine tek elle tutulacak şekilde büyüyeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Milyon atar .

Aynen Hak veriyorum size.
  • Çocuk zaten prototip diyor, kendisi de final sürümünün böyle olmayacağını düşünüyor.
    Bu geliştirilme aşamasında sızan bir prototip. Son hali oldukça farklı olacaktır, 5de sızmıştı, sızan görüntülerle, satışa çıkan versiyon arasında dağlar kadar fark vardı.
    Boyut olarak üç aşağı beş yukarı böyle olacaktır ama tasarım değişecektir, içiniz rahat olsun.
    Tasarımıyla öne çıkan bir şirket, böyle bir hata yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Les Rychla Klingonska

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Milyon atar .

Aynen Hak veriyorum size.

Alıntıları Göster
    böyle olacağını sanmıyorum, çakma çin malı telefon gibi duruyor. ip5s in bile daha estetik görüntüsü var, odun gibi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Çocuk zaten prototip diyor, kendisi de final sürümünün böyle olmayacağını düşünüyor.
    Bu geliştirilme aşamasında sızan bir prototip. Son hali oldukça farklı olacaktır, 5de sızmıştı, sızan görüntülerle, satışa çıkan versiyon arasında dağlar kadar fark vardı.
    Boyut olarak üç aşağı beş yukarı böyle olacaktır ama tasarım değişecektir, içiniz rahat olsun.
    Tasarımıyla öne çıkan bir şirket, böyle bir hata yapmaz.
    Final sürümü çok da farklı olmayacak. Sadece malzeme olarak alüminyum veya plastik kullanacak. Batarya kapasitesi aynı kalırsa çok kötü olacak ki videonun bir yerinde aynı olduğunu söylüyordu yanlış duymadıysam.
    Sıfır çerçeve olmasa bile bu kadar kalın çerçeve ile boyut olarak büyük görünecektir. En azından final sürümünde ekran kenarları çok daha ince olacaktır diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.