Şimdi Ara

Metro Exodus || TÜRKÇE Altyazılı Video Çalışması ||2.Bölüm eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Metro Exodus hepinizin malumu çok ses getiren bir oyun oldu.Biz PlayStation kullanıcıları, Pc kullanıcıları gibi Türkçe Yama ekleyerek oyunu oynayamıyoruz. Bende Youtube kanalım için kaydettiğim videoları, Türkçe alt yazılı olarak sunma çalışmasına başladım. İlk bölümün videosunu hemen aşağıya bırakıyorum. elimden geldiğince oyunun tamamını alt yazılı olarak yüklemeyi amaçlıyorum. Bu noktada bana yorumlarınız ile katkı sağlarsanız memnun olurum. Ayrıca Youtube kanalıma imzadaki linkten de ulaşabilirsiniz. Videoyu izlemeden önce ayarlardan alt yazıları açmayı unutmayız.
    Bölüm-1

Bölüm-2

Not: İmla ve çeviri hatalarını veya bulduğunuz başka hataları Youtube video altına yorum olarak yazarsanız düzeltirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promedyumx -- 20 Mayıs 2019; 10:27:19 >

• Günceldir.
  • Yaptığınız cok mantıklı bir iş oyunun serisine yakın zamanda baslamayı düşünmüyorum ama abone olarak size destek olmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonthor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam desteğiniz için. Çeviri biraz yavaş ilerliyor ama hızlandırmak için elimden geleni yapıyorum. İlk bölümün aksine tüm diyalogları değil Artyom'un etkileşimde olduğu ve hikaye ile alakalı diyalogları çevirmeye başladım daha hızlı olması açısından. Çünkü fazla bir bilgi vermeyen dış ses olarak çok fazla diyalog var oyunda.
  • Konuyu favorilerime almışım kaç zaman önce, şimdi şans eseri gördüm tekrar. Devamı neden gelmedi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.