Şimdi Ara

60bin seviyesinde otomatik dizel araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, başlıkta da yazdığı üzere 60bin seviyesinde otomatik dizel araç arıyoruz. Ankara dikmende ikamet etmekteyiz o nedenle aracın rampa performansı iyi olmalı, c veya b segment hatchback araba arıyoruz. Şimdiden teşekkürler.

• Eğer model yüksek km az donanımlı olsun diyorsanız fabia 1.4 tdı style paket bakın gerçekten dolu bir araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyundai markasına ön yargım olmasına karşılık i30 sizin için en uygunu olacaktır diyebilirim.
    yanlış anlamayın marka olarak sevmiyorum 1 kere kullandım gerçekten rahattı.
  • Fabia çok güzel araç ama DSG sorunu düşündürüyor, o kadar şikayet eden varken almak ne kadar doğru olur bilemiyorum.

i30 benim de dikkatimi çekti, çok güzel bir araç gibi.
  • ekonomisty E kullanıcısına yanıt
    DSG sorunu abartılan bir sorun. Türkiye'de ki vw kullanım oranını da düşünürseniz o kadar da büyütülecek bir sorun değil. VW Scirocco'ya biniyorum şuan DSG'li hiç bir sorun yok. Etrafımda DSG şanzımanlı bir sürü araç var ve hiç birinde sorun duymadım daha. Birşey olsa garanti varsa ücretsiz değiştiryorlar zaten. DSG deneyin derim ben çok keyifli bir şanzıman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 52 bine c4 1.6 e-hdi var bilinen kronık sorunu yok vites kolununkuçuk olması nedenıyle orta konsolda kocaman esya gozu var
  • bende aynı durumdayım 60bine dizel otomatik sanırım sıfır için tek tercih renault clio gibi gözüküyor başka önerilebilecek alternatif var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.