Şimdi Ara

Teknik Destek Sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ne zaman arasam ve teknik desteğinize bağlanmaya çalışsam, bölgenizde çalışma var kaydını dinletip telefonu kapatıyorsunuz. Bıkmadınız mı acaba aynı yalanlardan?

İnternette sorun yokkende denedim yine aynı yalan.

Ya ben sizin teknik desteğinize ulaşamayacaksam, siz nasıl bir firmasınız ?

180 ms ping nedir ya? Ben bu kadar kötü bir internet sağlayıcılığı görmedim. Sürekli sorun, sürekli kopma, sürekli reset atma ihtiyacı.

Teknik desteğiniz "YOK". RESMEN YOK.

Alacak kişiler bu firmayı 1000000 kere araştırıp öyle alsınlar.

• Bizde de aynı sorun. İnternet çok dalgalı ping bir düşüyor bir yükseliyor. Bunun üstüne bir de paket kaybı sorunu. Özellikle akşam vakitleri oluyor bu dediklerim. Müşteri hizmetlerini de aramaya çekiniyorum açıkçası daha kötü şeyler olur diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende son 2 -3 haftadır akşamdan sabaha internet hızım en fazla 7-8 mbps ping süresi yerlerde sürünüyor. Lütfen müşteri hizmetlerini arayalım. Sorundan haberleri yok.

• Müşteri hizmetleri artık yok denebilir, olur da erişmeyi başarırsanız kayıt açtık teknik ekipler ilgilenecek deyip geçiştiriyorlar.

• İnterneti giden var mı arkadaşlar

• Ben hayatımda daha kötü bir firma görmedim. Pandemiden dolayı yavaşlık var diye bant kaydı koymuşlar. Dalga mı geçiyorsunuz hocam siz ? Telefona bakan kimse yok. Sürekli internet leş durumda. Sürekli kopmalar oluyor.

Böyle bir saçmalık olamaz ya.

• Net yerlerde akşamları
  • 8 mb dosyayi 4dk da indirdim :))
  • Hocam firmalar bant genislikleriyle oynuyorlar bu yüzden üç kuruş fazla verin telekom kullanin çaremiz yok maalesef şuan.
  • So_CLose84 kullanıcısına yanıt
    Telekomda port yok suan malesef. 2020 yilinda cektigimiz sorunlara bak. 2009 da 12€ a 100mbit internet kullaniyordum. Biz 2020 e geldik port bulamiyoruz. Altyapi yok.
  • Tellekom un portu olmayan yerde kimsenin portu olmaz hocam
    Milleniden netspeed e geciyorum. Telekom port acana kadar. Netspeed mevcut porttan devam ettirecek. Telekom neden aynisini yapamiyor hic bir fikrim yok
  • Borderliné kullanıcısına yanıt
    Telekomun müşteri hizmetlerini aradiniz mi 4440375 onlarda transfer yapiyorlar ayni portlar, ama subeler veya bayiler yapamıyor.
    Evet orayla gorustum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.