G

Çavuş
08 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bu monitörlerde dvi vga hdmi sub falan var bunlar ne demek ya bi türlü anlamadım bu saydıklarımı barındıran bi monitör biraz pahalı ama ben istiyorum çok net güzel bi görüntü hdmi çıkışlı olan ama benim öğrenmek istediğim şimdi monitörde hdmi vga dvi çıkışı var ekran kartımdada var bu misal vga dvi ve hdmi 3 ünüde ekran kartına bağlıyormuyum acaba bi yardım monitör alcam ama çok kararsızım full hd güzel bi monitör arıyorum
arkadaşlar benim pc sistem bu eski ekran kartım ile şu an kullandığım monitörde bi sorun yaşamıyordum fakat 7850 alınca mönitörde hiç bi değişiklilik göremedim gtx 550 ti kullanıyordum vga ve dvi bağlıyorum hdi çıkışı yok monitörün daha doğrusu 5 senelik bi 19 luk LCD monitör acaba full hd 21.5 inc lik bi monitör alsam görüntü ne kadar değişir diye çok merak ediyorum oyunlarda bu haliylede güzel ama full hd de ne fark olduğunu görmek istiyorum çok bi fark edermi ki acaba bana 21.5 inc lik bi monitör tavsiye edin.

her han gibi site olabilir alıp kullanan arkadaşlar önerileri bekliyorum DVİ,VGA,HDMi çıkışı olsun yalnız 300 tl yi geçmezse iyi olur

msi ddr3 anakart
işlemci i5 3570 3.4 ghz
4 gb ram
SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT

300 tl fiyat ms önemli değil full hd olsun hd dvi vga çıkışı olsun yeter
medal of honor warfighter simcity falan filan indirdim ama oyuna gierken bu hatayı alıyorum sonu bilen varmıdır yardım

medal of honor warfighter_simcity oyuna girerken hata alıyorum!!!
 medal of honor warfighter_simcity oyuna girerken hata alıyorum!!!
arkadaşlar ben call of duty tarzı oyunlar arıyorum call of duty serisini bitirdim cyrsis serisi bitti medal of honor seri bitti vb. bi çok oyunu oynadım batt3 gibi falan filan ama call of duty tarzı oyunlar varsa bilen isim verebilirmi
arkadaşlar bende gtx 550 ti var ama anakartımda 2. bi ekran kartı yeri yok küçük giriş var 2 tane vatandaki adam onada takabilirsin dedi benim öğrenmek istediğim aşağıdaki kartlardan birini alıp 1. ekran kartı yapıp 2. ekran kartıda gtx 550 ti takmak çalışırmı yok aynısındanmı lazım aynısından taksam bile ben bunları birbirine nasıl bağlıcam

ASUS GTX660 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 192BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI bunu yada

ASUS HD7850 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI bunu alcam
MSI B75MA-P45 INTEL B75 DDR3 2400MHZ(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 DVI&VGA ANAKART bu karta uygun işlemci alacam arkadaşlar yardım lütfen 4 çekirdek veya en iyi neyse bütçem 400tl dir.

http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/msi-b75ma-p45-b75ma-p45-intel-b75-ddr3-2400mhz(oc)sata-30-usb-30-dvi&vga-anakart/productdetails.aspx?I_ID=60163
arkadaşlar resimdede göreceksiniz fan hızında bi sorunmu var anlamadım boşda 30 35 derece arası fan hızı %30 da yükde en fazla 69 görüyor yine %33 veya 36 derece de çalışıyor bunu el ile ayarlamanın bi yolu varmı dır ?

http://c1304.hizliresim.com/18/8/lvz1s.png

Ekran kartı fan hızı yardım!!!
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 69
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 4.943 (Bu ay: 129)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.