Şimdi Ara

2 ekran kartı takma!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende gtx 550 ti var ama anakartımda 2. bi ekran kartı yeri yok küçük giriş var 2 tane vatandaki adam onada takabilirsin dedi benim öğrenmek istediğim aşağıdaki kartlardan birini alıp 1. ekran kartı yapıp 2. ekran kartıda gtx 550 ti takmak çalışırmı yok aynısındanmı lazım aynısından taksam bile ben bunları birbirine nasıl bağlıcam

ASUS GTX660 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 192BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI bunu yada

ASUS HD7850 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI bunu alcam

• ya sen yanlis anlattin ya da vatandaki adam anlamamis.kucuk pcie slotuna ekran karti takamazsin.ekran kartini taktigin slotun aynisindan olacak bir tane daha.elindeki kartin aynisindan alirsan takabilirsin gosterdiklerin olmaz.anakartin kutusundan ya da ekran kartinin kutusundan kucuk bir parca cikar kopru onunla baglarsin iki karti.anakartinda sli destegi de olmasi lazim.
  • 1. si anakartın desteklemesi lazım. 2. si aynı marka nvidia veya amd kart olması lazım ikiside. 3. sü kartları birbirine bağlayacak köprü kablo olması lazım. 4. sü farklı model kartlar birbirine bağlanmıyor genel olarak bazıları hariç aynı model olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaffor

arkadaşlar bende gtx 550 ti var ama anakartımda 2. bi ekran kartı yeri yok küçük giriş var 2 tane vatandaki adam onada takabilirsin dedi benim öğrenmek istediğim aşağıdaki kartlardan birini alıp 1. ekran kartı yapıp 2. ekran kartıda gtx 550 ti takmak çalışırmı yok aynısındanmı lazım aynısından taksam bile ben bunları birbirine nasıl bağlıcam

ASUS GTX660 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 192BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI bunu yada

ASUS HD7850 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI bunu alcam

Arkadaşın da dediği gibi bunları takamazsın arkadaşım.pc-e slotu lazım onun için.
  • anladım sağolun kartın sol üst köşesinde küçük bi girişi var bu ne dedim o tarafıda takılıyor dedi ister büyük giriş istersen küçük giriş dedi yada ben yanlış anladım ewl. sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.