Şimdi Ara

Rcz otomatikten rcz r ye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rcz r kullanan test sürüşüne çıkan var mi bende beyaz rcz mevcut aracı yeni aldım sayılır e90 316i den geçiş yaptım halen daha fazla performans arıyorum rcz r fiyatını hakeden bir arabami sizce ayrıca arka koltuk benm icin sıkıntı degıl. Rcz r sürekli kırmızı rengiyle gündemde ben ise beyaz aşığıyım sizin yorumunuz nedir bu konuda. Aracım resimlerde.
     Rcz otomatikten  rcz r ye Rcz otomatikten  rcz r ye Rcz otomatikten  rcz r ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden tt bakmiyosun?

• rcz r geldi mi tr ye ? internette videosu var 370z kovalıyor, 1.6 vergi avantajıyla deli f/p oranı diye düşünüyorum.

316 i den sonra malzeme kalitesi olarak rcz yi nası kıyaslarsınız ? bmw den sonra çok düşüş oluyor mu ? malzeme,yalıtım vs konularında ?
  • Rcz r cok mantikli bence. 1,6 motor sonucta. 270bg'lik araci ozel kilmak icin cidden guzel seyler de eklenmis. Ne kadar TT asigi biri olsam da rcz r mantikli.

1.2 vti 308 testi yaptigimiz Ankara'daki bi bayide vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vidanj -- 14 Aralık 2014; 14:55:38 >
  • 316i 2007 modeldi spor araba hayalim vardi e90 i cok iyi fiyaa kapattigim icin abimden almıştım :) rcz nin ettafa verdigi enerji beni ona cekti. Audi tt ve tts düsünmrmemin nedeni yeni kasalari cıkınca ledli ve degisen ön panel 2015 model yüzünden eski kasalarindan sogudum :)

• Farkli arac bakardim ben olsam. Su tosbagaya bi ben isinamadim heralde

Himm sanirim sizde isinamadiniz eksi verdiginize gore. Yalniz olmadigimi gormek guzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 14 Aralık 2014; 17:56:56 >
  • RCZ R ben kullandım, adamlar bütün mühendislik marifetlerini sergilemişler. İç malzemesi, koltukları, gidişi, duruşu RCZ ile alakası yok. Yalnız şehiriçi kullanımda yorar, süspansiyon sert.
    Hele ki koltukları, olmuş dedim.

Fiyatını fazlasıyla hak ediyor. Beyaz getirtebiliyorsunuz.

500€ 'ya JBL + 1500€'ya karbon tavan da eklettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazgUL_vB

Arkadaşlar rcz r kullanan test sürüşüne çıkan var mi bende beyaz rcz mevcut aracı yeni aldım sayılır e90 316i den geçiş yaptım halen daha fazla performans arıyorum rcz r fiyatını hakeden bir arabami sizce ayrıca arka koltuk benm icin sıkıntı degıl. Rcz r sürekli kırmızı rengiyle gündemde ben ise beyaz aşığıyım sizin yorumunuz nedir bu konuda. Aracım resimlerde.

Bu videoda işinize yarayan bilgiler olabilir. Özellikle motor oldukça beğenilmiş.

• RCZ R'nin motorunda yarış araçlarında kullanılan parçalar var. O yüzden küçük hacmine rağmen büyük keyif verecektir ve nispeten dayanıklı olacaktır (abartmamak şartıyla).

Yalnız bozuk yollarda sert suspansiyondan dolayı rahatsız edebilir ve tahminen 2 saatten fazla kullanırsa yorucu olacaktır. (İngiltere Autocar dergisinde bundan bahsediliyor)

Şahsen 130 bin TL civarı bütçe ile spor HB alacak olsaydım,tercihim bundan yana olurdu.

Ama Golf R var rakibi olarak. Neden onu tercih etmiyorum 30 bin TL fazla vererek?

Tek sebep,Türkiye piyasasına motor gücü düşürülerek satılması. 266 bg yerine 280 bg'lik yurtdışı versiyon varken olmaz.

Ek not: Aracı alırsanız, şimdiki aracınıza yaptırdığınız gibi kaput ve bagaj kapagına kaplama yaptırmayın lütfen. Çok çirkin görünüyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shintai -- 14 Aralık 2014; 16:42:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.28i ye geçiş yapın,zevkin doruklarına ulaşın.0-100 5.9 saniye.Hala yetersiz geliyorsa Cayman felan bakın

• Düşündüğüm araç orjinal çıkış kaput bagaj ve kapınaltları resimdeki gibi olacak beyaz siyah kuşak karbon tavan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 14 Aralık 2014; 17:35:04 >

• nazgUL_vB kullanıcısına yanıt
    Ortadaki resimde olan kaplama güzel gözüküyor en azından, daha minimum olduğunda daha hoş oluyor. İnşallah alabilirsiniz ve bizimle paylaşabilirsiniz deneyimlerinizi.
  • Rcz r fiyatlarına çıkıyorsanız arkadan itiş düşünün derim. Tabi rcz r da iyi bir araç.

• Olursa tts alırım ikinci el temiz. Cayman motor performans yönünden eski kalmış gibi. Okadar büyük motora o perdormansı az görüyorum. S modellerinin zaten vergisiyle ugrasılmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.