Şimdi Ara

LG G3 Şarj Cihazı Priz Ucu Kırıldı Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
11.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Henüz telefonu alalı bir hafta olmuşken yaşadığım bu talihsiz olay bayağı canımı sıktı. Dışarısı -10 derece soğuktan eve girdim cebimden şarj aletini çıkartırken elimden kayıp düştü, masanın köşesine yumuşak bir çarpma priz ucunun biri kökten kırıldı. Bunu nasıl tamir edebiliriz, elektrikten iyi anlayan bir arkadaşım var o yapabileceğini söyledi, sizlerin de fikrini almak istedim içini nasıl açabiliriz ? nasıl tamir edebiliriz ? Şimdiden teşekkürler saygılar...
     LG G3 Şarj Cihazı Priz Ucu Kırıldı Yardım

• kirildigi sekilde tam yerine koyup ustten baski uygulayarak japon ile sabitleyin. sonra kuvvetli bir yapistirici ile tam yapistirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam gidin ınternetten sıparış verın yenı sarj cihazı bu çöp olmuş yapıştırma flnla olmaz o işler bu sefer sarj ederken saglıklı şarj olmaz bataryayı ucurur bu seferde bence rıske gerek yok yenı sarj cıhazı alın
  • yapistirmayi deneyin, hemen gidip yenisini almayin. Yapistirmayi yapamamaniz durumunda dahi telefonunuza asla bir zarari olmaz.

• önce yapıstırmayı deneyın fakat yapıstırıcıyı dıkkatlıce surun yoksa ıstedıgınız performansı alamazsınız sarj aletınden .
  • bir kabloyu lehimle priz grişine lehimledik. sonra o kabloyu de amerikan çıkışı bir priz dönüştürücünün içine taktık. dönüştürücüyü de şarj aletine yapıştırdık biraz büyüdü ama gayet iyi şarj ediyor şuan. yardımlarınız için teşekkürler
  • bende 2 tane var. ikiside ayni yerden kirildi. cok adi.

• hocam ikinci el bölümünde uygun fiyata satıyorlardı ordanda yenisini alabilirsiniz
  • Benimkide kırıldı g3 sarji kokden koptu ucu bunu nasil yapabiliriz lehim denesek plastik eritebilir çünkü demir yeri çok küçük sabitleme sağlam olmaz

• Aynisi banada oldu g3 nasil cozdunuz veya almak icin ucuz bir yer varmi??

• konu hort volume 29.
  • Benimkide ayni sekil kirildi gittim servise.orjonali hic bir yerde satilmiyor.dedim bu niye kiriliyor.kullanici hataei dedi hasss.. dedim nyse 60 tl yenisini aldim..1 hafta sonra telefon bozuldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.