Yüzbaşı
03 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba;
Kafamda yurtdışından Xgimi H1 veya JMGO J6S almak vardı ancak forumda okuduğum kadarı ile ürün fiyatının %40 ı kadarda vergi bandrol vs ödetiyorlarmış.

Kışın evde yazın bahçede kullanabileceğim bir ürün arıyorum. İlla android tabanlı olmasına gerek yok. Birinci önceliğim Görüntü Kalitesi..

Yukarıda yazdığım projeksiyonların kalitesinde veya daha üstün cihaz için desteğinizi bekliyorum
Merhaba
Arkadaşlar youtube da bir video gördüm. Anladığım kadarı ile 4gb RX 480 kartı bios update ile 8gb karta çeviriyor. Yabancı dil bilgisi olanlar bir bakıp yorum yapabilir mi? Link aşağıda..

https://www.youtube.com/watch?v=v1Hf1fxZPLg
Merhabalar
İkinci el olarak aldığım vita yanjnda 16+4 gb lik kartlar ile geldi. 16 gblik kartta fifa 15 yüklü. Oyunu oynamada sorun yok ancak ps networke kendi hesabımla bağlanmak istediğimde bu sistemle ilişlilendirilmiş hesap ile giriş yapmalısınız uyarısı alıyorum.

Formatta attım olmadı. Ne yapabilirim?
Arkadaşlar hem kendi bilgisayarımdan hemde arkadaşın bilgisayardan denedim. Normal yayınlarda farkedilmiyor ancak maç yayınında milisaniyelerle takılmalar var ve gözü çok rahatsız ediyor. İpad ve Androidden denedim sorun yok. Böyle bir sorun yaşayan var mı??
PC çift çekirdek 4 gb ram ortalama bir laptop. Ekran kartı da harici Ati HD 3650
Merhaba Arkadaşlar
Be beşiktaşlıyım ve Galatasaraylı arkadaşımızda ödeme yaparak ortak oldu. Paket 390 TLlik Hd pakettir. Fenerbahçeli bir arkadaşı da ilave edeceğim. Derbi maçlarda ev sahibi takım taraftarı maçı izleyecek. Forum geçmişi olan kişiler öncelikli tercih olacaktır. Fiyat 3'e bölündü yani 130 TL ödeme alınacak.
Merhaba Arkadaşlar
Sezon başı 259 tl vererek aldığım digiturk play sd paket maalesef beklentilerimin çok altında kaldı. Satın almadan önce digiturk playin sayfasındaki deneme linkinden görüntü kalitesine baktım link :http://www.digiturkplay.com.tr/player/octoshape/?id=2000066146&bid=2&width=1440&height=900&isTestRelease=true

Ama sıra maç izlemeye geldiğinde maalesef pcden de televizyondan da denedim piksel piksel görüntüler. Sd yayın alacaklara tavsiyem sakın ama sakın almayın
GS ve FB li ortak alıp mecbur Hd yayına geçicem ilgilenen varsa konuşalım..
Arkadaşlar warriors of rock guitar hero oyunumun gitarının wireless usbsini bulamıyorum ve dolayısı ile ps3 ile gitarı eşleştiremiyorum. Ne yapabilirim?? Yardımlarınızı bekliyorum..
Merhaba Arkadaşlar;
Geçen yıl Bimeksten 499 tlye aldığım HD Lig tv + 2 keyif paketi vs kampanyasından sonra üyelik sürem bitti ve önerdikleri toplamda 600 tlye gelen tekliflerini reddederek 2 hafta önce aboneliğimi iptal ettim. Son 2 haftalık süreçte en az 5-6 defa aranıp çok özel kampanyamız var denilerek aynı fiyatlardan yeni üyelik önerdiler. ( Haliyle hepsini reddettim. ) 2 gün önce ismini hatırlamadığım Satış Uzman biriminden bir arkadaş beni aradı ve yeni bir teklifte bulundu yalnız yayını türksattan alacağımı söyledi ( Daha sonradan Türksattan HD yayın verilmediğini öğrendim. ) Teklifin detaylarını ve sonraki süreci aşağıda anlatayım.

PAKET İÇERİĞİ

5 Büyüklerin Maçları
2 Moviemax Kanalı
Belgesel Kanalları
+ Paketlerimi kapsayan bütün kanallar HD

İlk 3 Ay Ücretsiz
Kalan 9 Ay 51 TL

Yaptığım konuşmada vestel marka hd uydu alıcılarını beğenmediğimi ve daha kaliteli başka bir hd receiver istediğimi belirttim ve onay aldım.

Biraz önce yetkili servisten arkadaş elinde dandik bir SD receiver ile kapıma geldi. Bende haliyle digiturku aradım. Telefona çıkan arkadaşa durumu izah ederek paket içeriğimi ve fiyatı tekrar kontrol etmesini söyledim. Verdiği cevap Hd yayın + 2 keyif paketi + Lig TV = Aylık 78 TL lik abonelik kaydı görünüyor dedi. Tam cevabımı yazmama forum kuralları müsaade etmemekle birlikte işin özünde O satış uzmanı olduğunu iddia eden arkadaşın şayet varsa aklında 3 adet kampanya tutarak ve içeriğini bilerek bile bir müşterisini arayamadığını ve firmalarının ne kadar dandik bir personel topluluğuna sahip olduğunu, zamanımın ve mesaimin boşuna harcandığı kendisine ileterek sikayette bulundum. Telefondaki arkadaş kaydı alırken kendisine mutlaka o satış uzmanının beni aramasını söyledim.

Sanırım en iyi çözüm kombine alıp bu gerzeklerle uğraşmamak.
Merhaba Arkadaşlar;
Ps3 guitar usb si kayıp. Ne yapabilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Birde bu gitarı xbox usb si bulsam xbox da çalıştırabilirmiyim..
Merhaba Arkadaşlar;
Ortalama 1-2 saatte bir laptopum aşağıdaki resimde yer alan hatayı vererek kapanıyor. Makinaya tekrar format attım ama nafile yardımcı olursanız çok sevinirim..
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Wii
Takım
Beşiktaş
TV
TV
TV
Philips
Tablet
İpad 2
Notebook
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 530
İkinci El Bölümü Mesajları: 399
Konularının görüntülenme sayısı: 57.828 (Bu ay: 158)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.