Şimdi Ara

DİGİTURK PLAY HD PAKET FENERBAHÇELİ ORTAK ARANIYOR 130 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Be beşiktaşlıyım ve Galatasaraylı arkadaşımızda ödeme yaparak ortak oldu. Paket 390 TLlik Hd pakettir. Fenerbahçeli bir arkadaşı da ilave edeceğim. Derbi maçlarda ev sahibi takım taraftarı maçı izleyecek. Forum geçmişi olan kişiler öncelikli tercih olacaktır. Fiyat 3'e bölündü yani 130 TL ödeme alınacak.

• Dostum Silverlight linklerini ortaklarınıza göndererek isterseniz 20 isterseniz 30 kişi ortak bile alabilirsiniz ama silverlight HD mi onu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nizam-ı Cihan -- 9 Eylül 2013; 15:26:26 >
  • Gerek yok hocam 130 tl çok değil zaten 3 kişi izleriz paşa paşa :)
  • Nedir bu silverlight? Bir fenerbahceli olarak ortak olabirim ama kafama takilan su: evde ttnet netlimitsiz internet var. Torrent falan ibdirdimmi max 600 700 kbps arasi degerlerle le indiriyorum yanlis soylemuyorsam. Sizin bu hd yayini nasil izleyecegim acaba takilma olurmu... imkanim olsada denesem ya kafami kurcaliyor kac gundur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun yaşamazsın hocam kullananlar memnun. sadece görüntü normalinden 2 sn geç sana ulaşıyor o da bence hiç dert değil.
  • Ben teklifinizle ilgileniyorum, görüşelim.
  • Fb li ortak buldunuzmu? Eger mumkunse bu aksam deneme yapmak isterim. Sorunsuzsa ortak olacagim. Irtibata gecin lutfen

• Evet ortak aldık hocam.
  • Bende aekadaşoma söylemiştim neyse hayırlı olsun alan arkadaşada sizede

• sağolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.