Şimdi Ara

Cooler master Türkiye Distribütörü/ servisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
8.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıktada belirttim, coolet master rs 600 psu var elimde ve arıza yaptı yaklaşık 1 ay önce vatana götürdüm verdim arıza ise 4+4(8pin) erimesi ve güç switchi çalışmıyor idi. 16 gün sonra geri gelen üründe sadece güç switchi onarmışlardı 8 pin cpu connectorü hala yanmış olarak duruyordu. . Bir 16 gün kadar daha bekleyemiyecektim. Gönderilen servis ise vektron elektroniti. Bu servisten başka cooler mastera bakan istanbul içinde servis var mı? Konu yanlış yerdeyse affola.
     Cooler master Türkiye Distribütörü/ servisi? Cooler master Türkiye Distribütörü/ servisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Ürün eğer vektron'a aitse sadece onlar bakabilir. Şuan durum ne oldu, sorun çözüldü mü?
  • Ürünü bu pazartesi 2.05.16 tarihinde Kağıthane' de ki vektron elektronik' e götürdüm ve Cumaya kadar hallederiz dedi orda ki abi ve bugün 17:00 civarı gibi arayıp gelip alabilirsin dedi. Bende aldım sorunumu halletmişler sağolsun ilgiliydi. (tadım dağıtım fabrikasının içinde kalıyor mekan bu arada bulamayanlar için yazayım dedim)
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    Bu seride bir sorun var sanırım. RS 700 modelini kullanıyorum ve CW sorunu var malesef. Özellikle yük altında güç kaynağı kafa ütülüyor. Ürünü eksen bilgisayardan aldım ancak oraya gönderip onları tekrar yetkili servise göndermesini beklemektense vakit kazanmak amacıyla direk ben göndermek istiyorum yetkili servis neresidir acaba? Teşekkürler.
  • Tristan23 kullanıcısına yanıt
    Benim sorunum farklıydı CW değildi. Yük altında benim ki çok ses çıkarmıyor. Öncelikle ürünün Segment Bilişim' e mi yoksa Vektron Elektronik' e mi ait olduğunu öğrenmelisin. Seri numarasından bulabilirsin
    http://www.vektron.com.tr/destek/garanti-sorgulama
    Vektron Kağıthane' de Kağıthane Süleymaniye Camii' nin arkasında sitenin içinde. Segment Mecidiyeköy' de.
  • Nikomer kullanıcısına yanıt
    Kutunun içinden garanti belgesi çıktı hocam, malesef Vektron :S
    Yerine götürdüm çok ilgiliydiler. Eğer uzakta oturmuyorsan elden ver kargo derdin olmaz.
  • Nikomer kullanıcısına yanıt
    Süleymaniye Camisinin arkası mı dediniz yer olarak?
    Kağıthane' deki Süleymaniye Camii.
  • hortlamak gibi olmasın ama Cooler Master güç kaynağından uzak durun derim.. bende de V1200 Platinum var önce işlemci kablosunun anakarta takılan soket kısmı eridi sonra 2 tane ekran kartı kablosunun PSU ya takılan kısmı eridi hem kablo pert oldu hemde güç kaynağı soketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• carloska kullanıcısına yanıt

aynı problem bende de oluştu

sorunu nasıl çözdün destek ten yazdım yardımcı olmuyorlar garanti bittiği için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.