X

Yüzbaşı
28 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 295 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Beyler burdan devam edelim, diğer konuyu çok kirletmeye gerek yok. Ben aldım ama ödeme yapmadım daha, 5 güne kadar yapabilirim eğer kargo aşamasına geçerse sizin laptoplar :)

Edit: Şikayet eden bi eleman vardı, seni Allah bildiği gibi yapsın, niye milleti şikayet ediyorsun  

Merhabalar arkadaşlar. 10 yıllık oto detay, Cam filmi, pasta cila, seramik kaplama, boya koruma, tavan folyo kaplama ustasıyım. Daha güzel günler için, herkes gibi bende yurt dışında bir imkan yaratmak istiyorum kendime. Yaşım 29. Gerçi 30 a da bişey kalmadı :) Şükür burada da kötü değil işim, ama malum ülkemizde artık herşey çok pahalı ve hayat çok zor. LinkedIn üzerinden araştırma yapıyorum, sayfalar dolusu auto detailer, window tinter ilanları var. Benim bu işletmeler ile ciddi manada ne yapıp, nasıl yapıp görüşmem lazım? Ya da, nasıl bir yol izleyip gidebilirim? Bu konularda pek bilgi sahibi değilim. Başlangıç seviyesi İngilizce var. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum. Teşekkür ederim.
Xbox one için uygun fiyatlı direksiyon seti olarak hangisini önerirsiniz? Thrustmasters ferrari 458 wheel nasıl? Bunu almayı düşünüyorum.
MOTOSİKLETLERE ZAM GELİYOR!

Söz konusu karar Resmi Gazete'de yayımlandı...

Bakanlar kurulu, bazı ülkelerden ithal edilecek bazı motosikletlere yüzde 20 ek gümrük vergisi koyma kararı aldı

Bakanlar kurulu, bazı ülkelerden ithal edilecek bazı motosikletlere yüzde 20 ek gümrük vergisi koyma kararı aldı.

Söz konusu karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre ülkeler; “en az gelişmiş ülkeler”, “özel teşvik düzenlemelerinden yaralanacak ülkeler” “gelişme yolundaki ülkeler” ve “diğer ülkeler” başlıkları altında toplandı.

Sayılan ülkeler menşeli ve 800 cm3 ile 50 cm3 arasında değişen silindir hacmine sahip motosikletve moped ithalatına yüzde 20 ek gümrük vergisiuygulanacak.

Öte yandan bu araçların iç lastik, rulman, jant, aksam ve parçalarının ithalatına da yüzde 10 ile 20 arasında değişen ek gümrük vergisi uygulama kararı verildi.
Aylık 3000 TL. yakın maaşı var galiba. Çalışma saatleri esnek diye duydum. İşin içinde olan varsa detaylı aydınlatırsa sevinirim. Yemek, servis, sigorta, izin, yıllık izin vs. Tüm detayları. Teşekkürler.
Çok iyi bir lokasyon da, çarşının içinde bulunan, düzenli müşterisi olan bir çiğköfte dükkanını devralmak istiyorum. 40 bin TL teklif ettim, şahıs 60 bin dedi, ortasını buluruz gibi geliyor. Firma Tatlıses Çiğköfte. Görüşlerinizi almak istiyorum. Bir yakınım orada çalışıyor, dışarıya servisi olmamasına rağmen günlük 300,400 arası iş yaptığını söylüyor. Eğer anlaşırsak almak istiyorum bende.
Merhabalar arkadaşlar. 4550r 5+1 var elimde, ancak bas ve receiver taşınma esnasında kullanılamaz hale geldi. Nereden bulabilirim yada alternatif olarak ne alabilirim. Yada elinde olan varsa vs. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Arkadaşlar merhabalar. Elimde Quantum Audio QCW15D2 38 Cm 2000 watt, 1000 rms Bas var, şu anda çift portlu sıradan bir kabinde. Litreli özel bir spl kabin yaptırmak istiyorum. Nasıl bir ölçü almalıyım, bu konuda yardımlarınızı istiyorum.

Sağolun.

Merhabalar, Chevrolet Cruze 1.6 benzinli motor temizliği.

1/5 Meguiars Apc

Apex tornador (baş yardımcım :)

Würth motor koruma (6 ay garanti veriyorum.)

Detay fırçlaları

Buda bendeniz :)

Ve final :)

İzlediğiniz için sağolun :)
Daha önce aracınızın motor kaputundan manzara izlediniz mi?

Scholl S3-S30-S40-W9

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.092
İkinci El Bölümü Mesajları: 86
Konularının görüntülenme sayısı: 4.268 (Bu ay: 1.084)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 400 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.