Şimdi Ara

Newegg Lenovo Laptop Alanlar :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.200
Cevap
12
Favori
66.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler burdan devam edelim, diğer konuyu çok kirletmeye gerek yok. Ben aldım ama ödeme yapmadım daha, 5 güne kadar yapabilirim eğer kargo aşamasına geçerse sizin laptoplar :)

Edit: Şikayet eden bi eleman vardı, seni Allah bildiği gibi yapsın, niye milleti şikayet ediyorsun  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XY_SCORPION -- 3 Mart 2021; 17:59:31 >

• Şu forumda 10 seneden az üyeliklerin hiçbiri Sıcak Fırsatlara giremesin. Stok konusu da sıcak fırsatlara taşınsın.

Anlaşıldı bu forumda hiçbirşey paylaşılmaz. Telegram grubu kurmak lazım. Ya ayda 10 tane kart çeken ayaklı alsatçılar bütün işleri berbat ediyor ya da böyle şikayet ediliyor. Stok konusundaki 15-20 tane kart çekenler gümrügü patlattı olan yine bize oldu. Ben bu saatten sonra bu forumta tek bir tane fırsat paylaşmam.

NJ'de saat 8, ofise 1 saat içerisinde varacaklar. Kapının önünde üst üste yığılmış 100 tane laptop bekliyor.

• A: Abi bunlar nereye gideceeeğğğ.
    • B: Türkiye'ye gidecek.
    • A: Tamam o zaman yükleyiverin hızlıca ayak altında durmasınlar.
    • B: tm.
    • C: (Malum Güruh): Bu ürünleri kapıdan çıkarıp gönderebilmek için önce cesedimizi çiğnemeniz gereq çünkü biz alamadıq.
  • Hocam tam ben açıyordum konu ismini Lenovo ölücüleri diye  Neyse bakalım gelecek mi yılın en büyük sıcak fırsatı

• İnşallah herkesin laptopu gelir. Şu pahalılık zamanında seviniriz bir nebze :)

• O eleman bu foruma atılan ekran kartı linklerini görünce bodozlama atlamayı biliyor, çoğu kişi aldı kendi alamadı diye hemen çirkefe yatmış. Karakter yoksunu...

• Processingde bekliyoruz,Paketlemeye geçsede rahatlasak

• Şu ifşacı arkadaşın adını alın iptal edilirse özel olarak söveceğim çünkü.Yanlış mı diye mesaj atıp 10 dakika konuşmakta nedir ? Al geç arkadaş

• Stoklar bitti sonuçta ürünleri birileri satın aldı üründe ne ücret yazıyorsa o fiyattan vermek zorundalar türk ticaret kanunu böyle der bilmiyorum orda bu geçerli mi :)
  • Arkadaşlar in processing aşamasında olan siparişim için desteğe yazdım ne kadar sürer diye. Bana gelen cevap şu oldu:

" You're welcome. I regret to tell you that there might be an error to the item price, our team is look at this issue, would you mind allow some time to receive an update?"

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Şu ifşacı arkadaşın adını alın iptal edilirse özel olarak söveceğim çünkü.Yanlış mı diye mesaj atıp 10 dakika konuşmakta nedir ? Al geç arkadaş

İptal edilmez bence Amerika'da oluyor bu olaylar genelde gönderiyorlar. O arkadaş da sinirinden çatlar durur burada gönderilirse :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 3 Mart 2021; 18:3:1 >
  • İlk siparişi veren arkadaş yanlış yaptı bilmeliydi bizim milletin bu durumlarda ne kadar çirkef olduğunu hiç paylaşmayacaktı linki. Adamlar almadan önce bir ton irdelemiş yazmış etmiz adamları uyandırmış yok şöyle bak emin misin bu fiyat olmaz gibisinden.

Hele bir k*ek gitmiş adamlara alanların hepsi türk iptal edin onları yazıyor.Diyecek laf yok cidden.

• Rust in Peace kullanıcısına yanıt

Bu kadar alenen haset edeni ilk defa gördüm. Yazık, harbiden yazık...

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

aynı kaderi yaşıyoruz. umarım benim kadar şanssız değilsindir.

• Sirbeyin kullanıcısına yanıt

Amazonda siparişler nasıl iptal ediliyorsa burada da edilebilir gibi ama ücreti çekilen laptopların gönderileceğini düşünüyorum ben de. Alanlara tekrar hayırlı olsun

• Ben 17.26 da aldım benden sonra alan bir arkadaşımın iptal ettiler
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

En son ss atan lavuk bildiğin söylüyor alanların hepsi türk diye iptal edin yazmış gördüm ss i ben kaldırmıs sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Arkadaşlar in processing aşamasında olan siparişim için desteğe yazdım ne kadar sürer diye. Bana gelen cevap şu oldu:

" You're welcome. I regret to tell you that there might be an error to the item price, our team is look at this issue, would you mind allow some time to receive an update?"

O halde packagingler gönderilecek proccesingler iptal. Benim ki de processing.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Arkadaşlar in processing aşamasında olan siparişim için desteğe yazdım ne kadar sürer diye. Bana gelen cevap şu oldu:

devamı :

The price on the webpage must be incorrect, out team is working on this, pleas allow us some time

Fiyat olayını araştırdıklarını söylediler arkadaşlar tetikte olun :(

• Elitforce kullanıcısına yanıt

Uyanmış adamlar...

• Packaging aşamasında benim laptop da.

• Paylaşımda sıkıntı yok. Paylaşım yeri zaten burası. Ama o arkadaşın yaptığı karaktersizlik. Güzel bir banı hakediyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.