Şimdi Ara

Quantum Audio QCW15D2 38 Cm Bas Kabin Ölçüsü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Elimde Quantum Audio QCW15D2 38 Cm 2000 watt, 1000 rms Bas var, şu anda çift portlu sıradan bir kabinde. Litreli özel bir spl kabin yaptırmak istiyorum. Nasıl bir ölçü almalıyım, bu konuda yardımlarınızı istiyorum.
    Sağolun.
     Quantum Audio QCW15D2 38 Cm Bas Kabin Ölçüsü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• XY_SCORPION X kullanıcısına yanıt
    Aracın ne ve maximum Bagaj ölçülerini yazarsan sevinirim kardesim

• Evde kullanacağım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XY_SCORPION -- 22 Ekim 2016; 19:49:7 >
  • XY_SCORPION X kullanıcısına yanıt
    35 hz günlük kullanım için ideal istersen bu şekilde olsun...yada senin istediğin bi hz ayari varsa şöyle...bu arada hangi anfi ile beslenmeyi düşünüyorsunuz hocam bu cihazı ve power elinizde varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden_09 -- 22 Ekim 2016; 22:59:31 >
  • Yani alt devirler de kötü olmasın, yükseği de güzel olsun, orta karar işte. 1500.1 m acoustic amfi ile, 2 tane 40 amper adaptör ile besleyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35-40 hz arası calsa yeter ustat...ama besleme yetersiz bilgin olsun.bu arada sana ciddi anlamda sağlam bi kabin ölçüsü vericem eğer bu ölçülere safdil kalirsan yani mm olması kaydı ile binayı sallayabilirsin herhalde yeterince açıklayıcı olmuştur kardesim...sana ozelden yazarım yarın akşam olculerini

• bekliyorum hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.