Şimdi Ara

Bu kızla nasıl yakından tanışırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi geceler herkese bugün bir yerde işe başlayıp bazı nedenlerden dolayı ayrıldım bu akşam çıktım işten

Çalıştığım yerde diğer çalışanlardan bir kızla bugün baya samimi olduk sabah müşteri yokken dükkanda uzun uzun konuştuk lafla birbirimize gün içinde takıldık şakalaştık başka deyişle bir günde baya samimi olduk akşam ben işten çıkıyorum tanıştığıma memnun oldum derken gözlerime öyle bir baktıki sanki ne olur gitme der gibi 5 dakika önce şen şakrakken bir anda yüzü düştü

Lafın kısası yakından nasıl tanışırım orda böyle bir şansım kalmadığı için aklıma gelen çıktığı saati biliyorum evine hangi yoldan gideceğini de sanırım biliyorum (oturduğu yeri söyledi laf arasında) dükkandan gözükmeyen tamda o yolun üzerinde bankamatik var çıkış saatine yakın orda beklesem geçerken de merhaba xxxx benimde bankamatikte işim vardı onu halletim istersen evine kadar eşlik edeyim giderken de face filan alırım diye düşündüm sizce nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olm hasta mısın sen? Zaten kızla tanışıp kaynaşmışsın. Sabah gir işine güzelce günaydın de. Öğlen git yanına ''ee ne yiyoruz bugün'' de. Ertesi ''gün akşam işin yoksa oturalım bir kahve içelim'' de. Ne face alması kızı beklemesi falan. Kahve içerken çek bir fotoğraf. Al kızın telefonunu ve instagramını.
    Eh bana da bir düğün davetiyesi yollarsın sonra.
  • Olm hasta mısın sen? Zaten kızla tanışıp kaynaşmışsın. Sabah gir işine güzelce günaydın de. Öğlen git yanına ''ee ne yiyoruz bugün'' de. Ertesi ''gün akşam işin yoksa oturalım bir kahve içelim'' de. Ne face alması kızı beklemesi falan. Kahve içerken çek bir fotoğraf. Al kızın telefonunu ve instagramını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkendimvebiz

Olm hasta mısın sen? Zaten kızla tanışıp kaynaşmışsın. Sabah gir işine güzelce günaydın de. Öğlen git yanına ''ee ne yiyoruz bugün'' de. Ertesi ''gün akşam işin yoksa oturalım bir kahve içelim'' de. Ne face alması kızı beklemesi falan. Kahve içerken çek bir fotoğraf. Al kızın telefonunu ve instagramını.

Konuyu tam okumadın herhalde işten ayrıldım dün

• üzerine doğru git

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

üzerine doğru git

Evet trolledin çok komiksin kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: AnI_

quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

üzerine doğru git

Evet trolledin çok komiksin kardeş

• AnI_ A kullanıcısına yanıt
    Hee pardon moruk onu ayıkamadım ben ya. O zaman madem kız o gözlerle baktı sana, git iş çıkışına, al kızı kahve içmeye götür. Hem güzel bir sürpriz hem de güzel bir jest yapmış olursun.

Eh yine gönderirsin düğün davetiyemi :D
  • İşe başlayıp aynı gün çıkmak?

• Güzeeel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hee pardon moruk onu ayıkamadım ben ya. O zaman madem kız o gözlerle baktı sana, git iş çıkışına, al kızı kahve içmeye götür. Hem güzel bir sürpriz hem de güzel bir jest yapmış olursun.

Eh yine gönderirsin düğün davetiyemi :D

Aslında direk dükkana gidip kızı oradan almak aklıma gelmedi değil ama patrondan çekiniyorum bugün bi dediğim şekilde deniyeyim sonrasına bakıcaz artık olmadı

• En ufak bir bakışı işaret diye algılamayın pişman olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

İşe başlayıp aynı gün çıkmak?

Olamazmı yani durum bunu gerektirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

En ufak bir bakışı işaret diye algılamayın pişman olursunuz.

Bende kız bana kör kütük aşık oldu demedim zaten ilk günden sadece görüşmeye devam etmek istiyorum sonra belli olur zaten ne olup biteceği

Valla morukcum benim bu zamana kadar tecrübe ettiğim bir şey varsa, o da kadınların özgüvenden çok hoşlandıkları. Bir karşılaşma senaryosu onun için tesadüfi bir anıyı temsil eder. Ama sen sırf onun için gidersen, bu ona kendisini çok özel hissettirir ve o bakışın verdiği minik kıvılcım alev almaya başlamış olur. Sen gel beni dinle. Patrondan çekincek bir şeyin yok. İş ayrı arkadaşlık ayrı ;)
  • telefon numarasını biliyor musun? bilmiyorsan dediğin gibi rastgele karşılaşmış gibi davran napıyorsun vs. diye konul sonra telefon numarasını al. bir iki gün sonra mesaj at kızın çalışmadığı bir günü biliyorsundur galiba bir şeyler yapalım mı vs. diye sor.
  • quote:

Valla morukcum benim bu zamana kadar tecrübe ettiğim bir şey varsa, o da kadınların özgüvenden çok hoşlandıkları. Bir karşılaşma senaryosu onun için tesadüfi bir anıyı temsil eder. Ama sen sırf onun için gidersen, bu ona kendisini çok özel hissettirir ve o bakışın verdiği minik kıvılcım alev almaya başlamış olur. Sen gel beni dinle. Patrondan çekincek bir şeyin yok. İş ayrı arkadaşlık ayrı ;)

Valla çok haklısında ne bileyim ne etsem bilemedim gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

telefon numarasını biliyor musun? bilmiyorsan dediğin gibi rastgele karşılaşmış gibi davran napıyorsun vs. diye konul sonra telefon numarasını al. bir iki gün sonra mesaj at kızın çalışmadığı bir günü biliyorsundur galiba bir şeyler yapalım mı vs. diye sor.

Evet en mantıklısı bu gözüküyor çalışmadığı günüde söyledi dün

Yapcağın belli kankacım. 2 ihtimal var sonunda. Gidersin. Kızla konuşursun. Birlikte bir yerde oturursunuz.
    Diğer ihtimal. Gidersin. Kızla konuşursun. Kızın işi vardır. Numarasını alırsın. Başka güne randevulaşırsın.

Yine bana davetiye gönderirsin.

Ha üçüncü bir ihtimal de şu olur. Kızın sevgilisi de gelir, pişti olursunuz, bir güzel sopa yer kendine bir bira ısmarlarsın :D :D
  • quote:

Yapcağın belli kankacım. 2 ihtimal var sonunda. Gidersin. Kızla konuşursun. Birlikte bir yerde oturursunuz.
    Diğer ihtimal. Gidersin. Kızla konuşursun. Kızın işi vardır. Numarasını alırsın. Başka güne randevulaşırsın.

Yine bana davetiye gönderirsin.

Ha üçüncü bir ihtimal de şu olur. Kızın sevgilisi de gelir, pişti olursunuz, bir güzel sopa yer kendine bir bira ısmarlarsın :D :D

Bakalım hayırlısı be gülüm

Sonucu haber ver bize moruk :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.