Şimdi Ara

Biraz içimi dökmeye ihtiyacım vardı...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çevremde nasıl bir izlenim bırakıyorum bilmiyorum gerçekten, çevrem geniş sayılır tanıdığım insanları hepsi neredeyse facebook adresimde ekli bir kaç tanesi kız bir kişi bile nasılsın diyo sorduğu yok şuan 6 7 aydır hiç konuşmadığım insanlar var ve hergün facebooktalar yarın bir gün ölüp gitsem kimsenin haberi olmuycak yani ailemden başka ,doğum günümde bile 3 kişi filan kutladı onunda sebebi bende onların doğum gününü kutladığım içindir, demekki adam yerine koyan yok

Hayatıma giren kızlarlada biri hariç hep platonik olarak kaldı

Artık hayal bile kuramıyorum küçük bir hayal bile olsa nasıl olsa gerçekleşmiycek diyip silip atıyorum kafamdan

Ben biriyle konuşmaya çalıştığım zaman kısa cevaplar la geçiştiriyor yada hiç cevap bile vermiyo kimse hal böyle olunca zaten içime kapanık biriydim artık daha da öyle oldum artık aklıma bişey geldiği zaman bile tanıdığım insanların yanında söylemiyorum nasılsa takan olmaz diye düşünüyorum

kitaplara verdim kendimi şuan metro 2033 dün başladım bir yandanda robotik yazılım ve elektronik devrelerle ilgili bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum gerçi maddi imkansızlıklardan bu bilgiler hiç bir işe yaramıycakta neyse

herşey gittikçe kötüye gidiyor düzgün uyku bile uyuyamaz duruma geldim evden fazla çıkmak istemiyorum dışarısı beni boğuyor zaten kendi isteğimle sosyal aktiviteler katılmak istesemde babamdan para almaktan bıktım artık ne zaman para istesem suratını asar daha 23 yaşımda bu kadar manevi olarak çöktüysem ilerisini düşünmek bile istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "beni benden sorman ben ben değilem

bir ben vardır bende benden içerü"

Boşver takma kafana.

• sosyal medya kullanmıyorum,sms işimi görüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.