T

Teğmen
16 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese merhaba.

Bir süredir 27" iMac için ikinci monitör bakmaktayım.

27" ve 2K (bir ihtimal 4K) ve pivot özellikli olmasını tercih ederim. sRGB uyumluluğu önemli Hertz ve ms takıntım yok çünkü iş dışında çok çok film seyrederim, oyun oynama ihtimalim hiç yok.

Benim için önemli olan monitörü bağladıktan sonra sorunsuz çalışması.

Bütçe 2500tl civarı ama önerilecek modele göre uygun olduğu takdirde biraz arttırabilirim.

KOnuyla ilgili öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Merhaba.

Çok bilmediğim için soruyorum, aşağıdaki 2 bilgisayar arasında bariz bir ekran kartı farkı varken fiyatlarının neredeyse aynı olması normal mi? Ekran kartı daha iyi olanın fiyatı diğerinden daha düşük, bir hata mı var acaba?
Teşekkürler
https://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?uKods=30815,31430&lang=tr-TR&ozs=332
İnternete girerim, film seyrederim download yaparım başkada işim olmaz

ekran en az 15" olmalı

buna göre 1500tl civarında tavsiye edebileceğiniz wi-fi bağlantısı düzgün bir dizüstü ne olabilir?
teşekkürler
Öncelikle kullanım şeklimi tarif edeyim.

internete sadece işe gidip gelirken insta, face ve haber maksatlı girerim, video falan çok nadir seyrederim. Çok sık olmamakla birlikte fotoğraf çekerim. Oyun neredeyse hiç oynamam.

Telefondan beklentim internette tıklayınca sayfayı hızlı açsın, şarjı çabuk boşalmasın, en az 2 yıl beni üzmesin.

Bu iki telefondan hangisini önerirsiniz?
Bu üç telefonu araştırıyorum.

Lenovo tasarımıyla öne çıkıyor ayrıca pil ömrü, işlemcisi ekranı diğer artıları buna karşılık zenfone max daha düşük seviye bir işlemci ve ekran çözünürlüğü sunmakla birlikte fiyat olarak 400tl daha ucuz öte yandan samsung j7 hakkında oldukça olumlu yorumlar okudum ve operatör kampanyalı olduğu için diğerlerinin aksine taksitle alınabiliyor.

Gönlümden P1 geçiyor açıkçası ama iş fiyat kısmına gelince 1300tl oldukça ciddi bir meblağ, bimeksten alırsam 198tl bipara hediyesi var ama yinede pahalı gibi.

Oldukça kararsız kaldım diyebilirim. Sizce bu üç telefondan hangisini ne sebeple seçmeliyim?
Diyelimki bir USB belleğin içine bir takım dosyalar attım (pdf, mp4 vs.) Bu dosyaların hiçbir şart altında (format dahil) silinmemesini nasıl sağlarım?
Bu iki telefon arasında kaldım. P70 pil kapasitesiyle öne çıkıyor ayrıca bu forum dahil olmak üzere neredeyse herkes tam f/p telefonu olduğu yönünde hem fikir fiyatıda bu bağlamda çok uygun M4 ise bildiğimiz sony kalitesi pili her ne kadar p70'e göre zayıf kalsada battery stamina mod ile biraz olsada dengeliyor ayrıca kamera özellikleri ve uygulamalarıda cabası.

Sonuç olarak teli çok kullanan biri değilim şu andaki telefonumun 1300 mAh'lık pili bile bana 1.5 gün yetiyor, oyunla falan hiç işim yok kamera olayı ise bildiğimiz gittiğim mekanı paylaşma ve arkadaşlarla selfiden fazlası değil. Kısaca telefonlardan über beklentiler içinde değilim, dokunmatiği iyi olsun wifi bağlantısı güçlü olsun benim için yeterlli.

Telefonu alış zamanım en iyi ihtimalle 2 ay sonra o yüzden acele etmeden araştırarak gidiyorum

Sİzce bu iki telefondan hangisini almalıyım?
Bütçem 800 tl, oyunla veya büyük ekranla işim yok 4,5 - 5" yeterli, watsup twitter instagram yeter birde işe giderken yolda müzik dinlerim, şarj da iyi gitsin öyle hergün şarja takmayalım teli.

üstatlar, buna göre bu üç telefon içinde hangisi daha fazla işimi görür

tasarım olarak üçüde çok hoş ama motorola daha tarz duruyor bugün baktım L70 600 L90 800 Motorola G 650TL

Hangisini tavsiye edersiniz?

Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 155
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.484 (Bu ay: 122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.