Şimdi Ara

İnternetim yavaş Değerlerim nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni TTnet'e geçtik 1 gün oldu daha Tarifeye göre Hız 16 mb ama benim hızım 2 mb oluyor bazen nadirde olsa 6 mb oluyor değerlerimde bu şekilde sorun neden kaynaklanabilir

http://i.hizliresim.com/2YaopE.png
     İnternetim yavaş Değerlerim nasıl ?

• crc değerin yüksek donanımsal bi sıkıntı var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

crc değerin yüksek donanımsal bi sıkıntı var gibi

Cevabınız için sağol'un TTnet'i aradım hocam onlarda arıza kaydı aldı eve gelip kontrol ediceklermiş
  • rica ederim inşallah hallolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @kickboxer
    CRC değeri yüksek değil gayet ideal bir rakamda duruyor. 500 ve üzerinde sorun var olarak kabul edebiliriz.

@mrtakdgn
    Dostum hat zayıflaması çok yüksek değil ama yüksek hızlar içinde ideal değil. Kablolama veya tesisatta bir problem var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

@kickboxer
    CRC değeri yüksek değil gayet ideal bir rakamda duruyor. 500 ve üzerinde sorun var olarak kabul edebiliriz.

@mrtakdgn
    Dostum hat zayıflaması çok yüksek değil ama yüksek hızlar içinde ideal değil. Kablolama veya tesisatta bir problem var mı?

Sorun yok diye biliyorum hocam ama emin değilim olabilirde sizce bu crc değerleri ile 16 mbps internet alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtakdgn

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

@kickboxer

@mrtakdgn

Sorun yok diye biliyorum hocam ama emin değilim olabilirde sizce bu crc değerleri ile 16 mbps internet alabilirmiyim?

Bende 0 sıfır crc harası var ama nedense 16mbit netim 7mbit çıkıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır bu hat 16 almaz, alsa bile sorunlu çalışacaktır. CRC ye çok takılma, reset attıkça bile sıfırlanıyor orası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.