Çavuş
18 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar,

Yarın gidip 400tl verip iptal başvurumu yapıcam sonrada hakem heyetiyle paramı geri almaya çalışıcam.

Oturduğum binada 2 adet dairem var bunlardan biri yeni diğerine göre oraya direk 24mbps hat aldım 22 23 mbps alabiliyorum. Diğer dairemde eskiden 8 mbps vardı üstüne para verip 16 mbps yaptık ama 8 mbps i geçmiyor halen. Binanın altında fiber kutu var biliyorum yapıyı 24mbps i rahatlıkla kaldırır. Ama 3 aydır arıyorum arıza kaydı açıyom 5 dk sonra mesaj geliyor çözümlendi diye, bunlar orası fiber bizlik bi durum yoktur diyor ilgili tekinisyen 2snde sanırım. Ama evde kullandığım modem olsun kablo olsun yüksek seviye cihazlar. 3 aydır toplantılara telefon interneti ile giriyom. Yarın gidip kurtulcam bu lanetten. En çok koyanı alt yapım 50mbps i rahatlıkla kaldırcağını bilmeme rağmen bu sorunu yaşıyom rezalet. Bir backbone da falan eski tarifemin limitini tutuyor bu vatandaşlar.

Teşekkürler,

20/08/2020 tarihinde bana daha önceden kapatılmış neredeyse 1 ayı geçmiş internet aboneliğim için
"*909119 nolu iptal durumundaki aboneliğinize ait fiber internet cihazınız iade edilmemiştir. Cihazınızı UPS Kargo şubelerinden 9X5161 gönderi kodu ile adınız-soyadınız ve abone numarası bilgilerinizi belirterek Hadımköy adresine 7 gün içinde Millenicom ödemeli olarak teslim edebilirsiniz. Cihazınızı iade etmememiz halinde adınıza fatura edilecektir. Iyi günler dileriz. B016"

Bu şekilde bir mesaj gönderiyolar, anında müşteri hizmetlerini arıyorum sistemsel hata oldu yanlışlıkla gönderildi deniyor önemsemeyin diyorlar.

Demin
"Degerli musterimiz,*909119 no'lu aboneliginize ait 21.09.2020 son odeme tarihli faturaniz 251,00 TL'dir. Faturanizi goruntulemek icin tiklayiniz.https://smart.milleni.com.tr/"ben gizledim" Faturanizi hemen ödemek icin:https://www.milleni.com.tr/musteri-islemleri/fatura-sorgulama . Odeme yaptiysaniz lutfen bu mesaji dikkate almayiniz. B016"

Mesaj geliyor ve müşteri hizmetlerine 2 3 saattir whatsapp yada telefon ile ulaşmaya çalışıyorum. Ancak kimseye ulaşamadım neyse elimde kanıtlarım var yarın gerekli yasal yollara başvurucam.
Düşünsenize üzerinden o kadar zaman geçmiş kanıtlarınızı silmişsiniz şimdi gidip paşa paşa 251tl para vericektiniz!

Kesinlikle ama kesinlikle bedava bile olsa asla bu millencomdan uzak durulmalı gider diğer firmalara 10tl fazla verip alırım sizde öyle yapın.

Bu bir karalama değildir 251tl'si hiçe sayılmaya çalışılan adamın isyanıdır. İnanmayan vs buyursun gelsin yüz yüze buluşur herkese açıklarım kanıtları sunarım özelden.

Teşekkürler,
Merhabalar,
Yeni aldığım evimde Audio Bus Plus santral kullanılmış. Evimde olması gereken görüntülü şube sökülmüş yok. Yeni bir görüntülü şube 300 den aşağı yok. 8 pinli bir konnektör bırakmış ben buraya AUDIO 001012 SA 201 KAPICISIZ Diafon Konuşma şubesi taksam olur mu? Amacım öncelikle kapıyı açsın şubenin konuşma özelliği aktif olabilirse ekstra olur bana.
Üstadlar biraz sert girmiş olabilirim ancak durumum şudur:
2017'nin 4. ayında bilgisayar durduk yere şarj almamaya başlamıştı ve daha 4-5 aylık laptop. O gün yurt dışına çıktığım için laptopu başkası aracılığı ile servise bıraktım. Geri dönüşte 1500 TL küsur gibi saçma sapan bir fiyat istediler. Ana kart arızası ise olur dedim servise yaptırmadım. Ülkeye geri geldiğimde kendim denedim service manuel üzerinden inceleme ile sonuç olarak bilgisayarı açtım ve sorunun sadece bataryanın arızası olduğu anladım. 25.09.2017 tarihinde servise geri götürdüm ve sorun pilde deneyin anlarsınız dedim. 1 gün sonrasında bana yapılan dönüşte 250 TL talep ettiler. 4-5 ayda bilgisayarın pili sıkıntı çıkarıyor bunu anlayamıyorlar. Ayrıca bunu da kullanıcı hatası olarak belirtiyorlar. Bu resmen soygundur. Pil bu kadar kısa bir sürede kullanıcı tarafından kullanım yolu ile bozulamaz. Servis takip numaram:252004988495.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim servise ilk gittiğinde bir vida takılmadan döndü. Ben servis pisliğini kabul etmez diyerekten taktım vidayı.

Lenovo global ile iletişime geçim diyorum. Hani markalarını korumak isterler falan. Hiç bir mail atabileceğim adres bulamadım.

Eğer lenovo alacaksanız garanti durumunu aklınıza getirmeyin.
Not:konuyu buraya açmak hata olabilir ancak burada doğru kitleye ulaşabilirim diye düşündüm
Selam arkadaşlar,
öncelikle belirtim wordpress uzmanı değilim:)
Sitemin domainini değişmem lazımdı bütün içeriği ftp üstünden attım hosta yeni data dosyasınıda ayarladım son olarakta data soyasını wp-config den tanıttım siteyi açıyorum normal olarak ancak patladığı iki nokta var
-wp-admin sayfasına giremiyor 404 diyip ulaşamıyor
-ana sayfa dışında menüden başka bir sayfayı açınca eski sitemdeki sayfaya gidiyor site

bu sorunlarıma yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa çok makbule geçer herkese iyi günler
https://www.youtube.com/watch?v=Jfuhvz8Mbg4
İncelememe göz atarak yeni bmw 3 serisi ile ilgili sorulara cevap bulabilirsiniz ayrıca merakınızı gideremeyen noktalarda bana ulaşabilirsiniz.
(çekim kalitesi berbat üzgünüm)
https://www.youtube.com/watch?v=Cz3NcyGFib4

Elimizden geldiğince her yönüyle laptopu + ve - yönleriyle değerlendirmeye çalıştık. Bütün görsel materyaller bize aittir. Bir tek kullandığımız müzik (burnt) bize ait değildir ancak onunda 3. dereceden yayın hakkı olan bir müziktir.
çok acil yardımınıza ihtiyacım var benim mf4 sıralamam 103 bin istediğim gibi gelmedi bende tercih olarak
trakya üniversitesi bilgisayar mühendisliği
kültür üniversitesi %50(ilk tercihe yazarsam %15 daha) bilgisayar mühendisliği düşünüyorum

kararsız kaldım başka konularıda taradım ancak aradığımı bulamayınca yeni konu açmaya mecbur kaldım lütfen düşünce ve bilgilerinizi bekliyorum hangisinde okumak daha rahattır (istanbulda oturuyorum), hangisinden mezun olunca iş bulma şansım daha fazla
bu arada başka önerileriniz olursada söyleyin şimdiden teşekkürler
ben 3 ay içinden leptop almayı düşünüyorum seneye bilgisayar mühendisliği okicam aklımdaki ürünler
http://www.pcdepo.com/l...-gt-755--urun11407.html
http://www.pcdepo.com/a...notebook-urun10739.html
http://www.pcdepo.com/m...notebook-urun10918.html
başka önerilerinizede açığım
lenovalarda genelde wırless sorunu oluşuyo bu modelde nasıl sizce kasa kaliteleri hakkında ne dersiniz
dün vatan bilgisayardan wd my passport 500gb modelini aldım ancak içindeki progamları yalışlıkla şildim şimdi bilgisayarıma smartware yükledim ancak özelliklerini kullanamıyorum yedekleme ve şifreleme yapamıyorum lütfen özelikle şifreleme yapmama yardımcı olursanız sevinirim
Hakkında
Meslek: bilgisayar mühendisi
Forum İmzası:
lenovo y700, crea nw5-72m , wd mypassport 500gb , msı vr300 , canon mg-2150 , samsung r520 , samsung galaxy s3, iphone 4s
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 160
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 1.840 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.