Şimdi Ara

Desire'mı Desire S'mi alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben şu anda iphone 3g 8 gb kullanıyorum ve HTC ye geçmek istiyorum Desire yada Desire S, bu iki ürün arasında kaldım Desire için çok iyi telefon diyorlar öve öve bitiremiyorlar, Desire S ise bir üst model olduğu için daha hızlı daha yeni özellik vb yüzünden ön plana çıkıyor fakat ana kart hatası veriği çok oluyormuş, bu iki telefonu kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum, ayrıca HTC markası olmak kaydıyla model önerisi olan varsa memnun olurum, (HTC'yi marka kalitesi olarak çok beğendiğim için)

• Bütçeyi söyle ona göre yorum yapalım.Bu arada Desire çok eski alınmaz
  • Aslında iphonumu satıp üzerine 100-150 koyup bir şey almak istiyorum, iphone 3g (450gibi), alacağım telefonları 2. el düşünüyorum
  • Galaxy S olabilir.
  • Samsung düşünmüyorum aslında Htc'nin kalitesi daha iyi diye biliyorum, sizlerin bildiği başka şeyler varsa değerlendirilir tabi.
  • htc seri uretime girmis olmasa tavsiye ederdim.markaya kotu demiyorum.androidli istiyorsan sevmesen bile samsung u deneyebilirsin bir magazada felan.asil tavsiyem iphone dan devam etmelisin.
  • İphone dokunmatik olsun menü olsun iyi bir telefon hakkını yemeyelim, ama şu ios beni öldürecek itunes konusuna hiç girmiyorum bile dünyanın en aptalca yazılmış programı herhalde itunes olsa gerek, o yüzden androite geçiş yapıcam, geçmişken de hayl kırıklığı yaşamak istemiyorum
    Peki Samsung Desire serisinden hangisine denk geliyor ikinci el fiyatı max.650 olsun istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutbey80

İphone dokunmatik olsun menü olsun iyi bir telefon hakkını yemeyelim, ama şu ios beni öldürecek itunes konusuna hiç girmiyorum bile dünyanın en aptalca yazılmış programı herhalde itunes olsa gerek, o yüzden androite geçiş yapıcam, geçmişken de hayl kırıklığı yaşamak istemiyorum
    Peki Samsung Desire serisinden hangisine denk geliyor ikinci el fiyatı max.650 olsun istiyorum.

Samsung Galaxy Ace olabilir.
  • O zaman konu şöyle bir değişikliğe gitsin
    Ace mi W 8150 mi :)
  • Iphone memun kalmadin demekki:) htc desire iyide telefon hafizasi sikinti yasarsin samsung galaxy s2 fiyatlar dustu bi bakin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.