Şimdi Ara

Alfa 159 - Audi A4 - Passat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
5.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortaya 3 güzel araba koyuyorum. Sizce en iyisi hangisi? (+)ları ve (-)leri neler? Alacak olsanız hangisini alırdınız?

• 159
    duşuruşu asaleti yeter
    vw le aynı parçları kullanan audi gözümden düşüyor..
  • 159 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bu da soru mu? 159 tabii ki.
  • Sırf ön tasarımı bile 159 demeye yeter.Kaldı ki yol tutuşu testinde hangi araçları geçtiğini gördük.
  • 159 duruşu yeter.
  • bence 159 ama tek kötü yanı içi dar malesef
  • Sırf tasarımı için bile 159 elbette.
  • Yorum yapanların çoğu (ben dahil) 159 diyecektir ama alma sözkonusu olduğunda çok büyük olasılıkla passat alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

Yorum yapanların çoğu (ben dahil) 159 diyecektir ama alma sözkonusu olduğunda çok büyük olasılıkla passat alacaktır.

Evet o konuda haklısınız.Fakat son zamanlarda algı bence birazcıkta olsa değişmeye başladı.Yollarda baya 159 görüyorum.Benim tercihim ise zaten bir Alfa hayranı olarak 159.İlerde geçmek istediğim bir araç.Her gördüğümde etkileniyorum tasarımından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

Yorum yapanların çoğu (ben dahil) 159 diyecektir ama alma sözkonusu olduğunda çok büyük olasılıkla passat alacaktır.

Evet o konuda haklısınız.Fakat son zamanlarda algı bence birazcıkta olsa değişmeye başladı.Yollarda baya 159 görüyorum.Benim tercihim ise zaten bir Alfa hayranı olarak 159.İlerde geçmek istediğim bir araç.Her gördüğümde etkileniyorum tasarımından.

Ben de çok düşünmüştüm ama sık araç değiştirdiğimden risk alamamıştım gerçekten de etkileyici tasarımı olan bir araç 159 özellikle önden bakışları kusursuz

• 1-5-9 sever.

Bu arada konu açan arkadaş yanlış foto koymuş belirtmek istedim;fotodaki araç Alfa Romeo Brera,üstelik stock olan da değil,Novitec Brera.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyyl -- 16 Mayıs 2012; 17:15:39 >
  • 159 fena havalı yahu
  • tabiki 159 birde ti paket oldumu tamamdır.
  • Kesinlikle 159 derim ama iş almaya gelince bu kadar kesin bir kararla alabilir miydim , ben bile emin olamıyorum...
  • ikinci el passat
    premyum a4
    geriye kalan hersey icin 159 ama giulia ile icine edecekler
  • Bir tek ben mi Audi diyorum?
  • 1-Passat
    2-A4
    3-159
  • Bu kadar 159 çıkacağını tahmin etmiyordum. Forumda genel olarak alfa karşıtlığı vardı
  • Ortaya koyduğun arabalardan ikisi executive D sınıfı,biri D sınıfı.
    159la a4ü gözüne kestiren adam passata selamun aleyküm dahi demez.
    Elmayla armutu karşılaştırmış,güzelim passatı da arada yakmışsın.
    159la a4ün karşılaştırmasında ise 159 kalbin,a4 ise mantığın tercihi olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.