Şimdi Ara

Sw Mercedes Benz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genelde abartılı gövde kitleriyle karşımıza çıkan Wald International, tutucu bir tasarıma sahip station wagon modellerinden Mercedes E Serisi SW için hazırladığı kitle birlikte biraz dizginlenmiş gibi.

Köşeli bir tasarıma sahip ön tampona LED aydınlatmalar da yerleştiren Wald 19 inç çaplı jantlar ve yeni yan etekler uyguladığı aracın ön çamurluklarının arkasına solungaçlar yerleştirmiş.

Arka tamponun yan tarafına da hava girişi görünümlü süslemeler yerleştiren Wald bu tamponun altına büyük bir difüzör de eklemiş.

Hem görünümü daha sportif hale getirmek hem de yol tutuşu iyileştirmek için süspansiyon sistemini de alçaltan Wald istek üzerine yeni egzoz sistemi de sunmakta.

-- -- -- -- -- -- --

Yaptıklarıda hoşuma gitmedi değil ama sw Türkiye'de tutulmuyor. Gerçekten gelse alırım(param olsa) diyenleriniz varmı?

Sw Mercedes Benz

• türkiyede daha e sw görmedim

almanyada maşallahı vardı ama
  • hocam açıkcası mercedes e serisi param olsada alabilsem kesinlikle tercihim.

Sw Mercedes Benz

sw modelinide ailem olsa tercih ederdim ama kesinlikle e serisi degil daha düşük birşey olabilirdi.
  • Bana bu araçlar cenaze araçlarını hatırlatıyor.Sanırım SW için D segmenti daha ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaslanıp baba , dede olursam dusunurum tabı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hicbir markanin hicbir modelinde SW sevmiyorum.
    Araci cirkinlestirmek istiyorsan, SW yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.