Şimdi Ara

APPCRASH hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kısaca çözümün ' ™ ' yazılarını silerek çözüldüğünü duydum bende bf3 ile ilgili nerde ™ varsa sildim yanlız bir yerde kaldı ve silinmiyor

http://b1202.hizliresim.com/u/5/2g5uq.png resime buradan ulaşabilirsiniz buradaki ™ yi nasıl silebilirim ?

• Birisi cevap versin be yuh !
  • quote:

Orijinalden alıntı: pscosocial

Arkadaşlar kısaca çözümün ' ™ ' yazılarını silerek çözüldüğünü duydum bende bf3 ile ilgili nerde ™ varsa sildim yanlız bir yerde kaldı ve silinmiyor

http://b1202.hizliresim.com/u/5/2g5uq.png resime buradan ulaşabilirsiniz buradaki ™ yi nasıl silebilirim ?

Denetim masasından gelişmiş sitem ayalarına gir,gelişmişe tıkla,performans yazan yerin altındaki ayarlara gir,veri yürütme engellemesine tıkla,ekleye tıkla hatayı veren oyunu seç sonra uygula de.Sorun çözülecektir.

• Öncellikle ilgilenip yazdığın için teşşekür ederim fakat şu hatayı alıyorum eklemeye çalışırken ;

bu program veri yürütme koruması (dep) etkin olarak çalıştırılmalıdır. Bu program için DEP'i kapatamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pscosocial

Öncellikle ilgilenip yazdığın için teşşekür ederim fakat şu hatayı alıyorum eklemeye çalışırken ;

bu program veri yürütme koruması (dep) etkin olarak çalıştırılmalıdır. Bu program için DEP'i kapatamazsınız.

Demekki bu oyuna bunu uygulayamıyoruz.
    Bide bunu deneyelim.

Öncelikle bilgisayarınızdaki bu hatayı veren oyunu kaldırın. Tavsiyem Your Uninstaller 2011(2012) kurup bilgisayarınızdan oyunu kaldır.

Başlat'a gir ve arama kısmına msconfig yazın ve enterlayın. Girdikten sonra Başlatma sekmesine gelin ve orada altta Tümünü Devre Dışı Bırak'a tıklayın ve Uygula'ya tıklayıp bilgisayarını yeniden başlat.

Bilgisayarınız açılınca Denetim Masası'ndan Windows Update'e girerek sol menüden güncelleştirmeleri denetle'ye tıklayıp güncelleştirmelerin denetlenmesini bekle.Biraz bekledikten sonra güncelleştirmeler denetlenmiş olur ve size şu kadar güncelleştirme var der. Tüm güncelleştirmeleri yükle.Dil paketleri hariç. Hem önemli olanları hem isteğe bağlıları. Tümünü yükle. Bu çok önemli çünkü Microsoft'un yayınladığı bir güncelleştirme, çakışan programları birbirinden ayırıyor. Hangi güncelleştirme bilmiyorum. Bu yüzden hepsinin yüklenmesi gerek.

Tüm güncelleştirmeleri yükledin ve bilgisayarını yeniden başlattın.Şimdi ise sıra geldi güvenlik duvarına. Güvenlik duvarını her zaman için açık tut. Bu bizim için önemli. Güvenlik duvarını yine denetim masasından yapabilirsin.En sondan 5 inci sıradadır.

Şimdi ise geldi tekrar oyunumuzu veya programımızı yüklemeye. Yüklemeyi yaparken şunlara çok dikkat ediyoruz. Örneğin işletim sistemimiz C'de diyelim. Ve o APPCRASH hatası veren oyunumuzu yükleyeceğiz veya programımızı. Yüklemeyi yaparken Normal Yükleme yerine Özel Yükleme yi seçeceğiz. Ve orada oyunun yükleneceği dizin olarak C:\Program Files'ı seçeceğiz. Kesinlikle yükleyeceğimiz dosyanın yüklenme yeri burası olacak. Ve o oyunumuzu veya programımızı buraya yüklüyoruz. Yükleme işlemi bittikten sonra normal bir şekilde programınızı veya oyununuzu açabilirsiniz.

www.fulloyundan.com'dan öğrendiğim bir yöntem ve işe yarıyor.Umarım seninde işine yarar kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusac -- 7 Şubat 2012; 20:55:04 >

• C:\WINDOWS\system32 de bulunan cmd dosyasını yönetici olarak çalıştırıyoruz ve şu satırları ekliyoruz bcdedit /set increaseuserva 2500 ve pcyi yeniden başlatıyoruz
    alıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetbuba

C:\WINDOWS\system32 de bulunan cmd dosyasını yönetici olarak çalıştırıyoruz ve şu satırları ekliyoruz bcdedit /set increaseuserva 2500 ve pcyi yeniden başlatıyoruz
    alıntı

Arkadaşım çok teşşekür ederim işe yaradı gibi eline koluna sağlık kendine iyi bak :) diğer arkadaş içinde teşşekür ederim ilgilendiniz saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.