Şimdi Ara

Bilgisayarın ana işlemlerinin yavaşlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ortalama diyebileceğim bi bilgisayarım var normalde bi programı (skype,steam vs.) açarken gayet hızlı bi şekilde açılıyordu fakat gece format attıktan sonra bi türlü halledemediğim programların yavaş açılma sorununu yaşadım, acaba bu sorunu nasıl çözebilirim ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)

• Format attiktan sonra yavaslamasi, aklima ekran kartinin kurulmamis ya da guncellenmemis oldugunu getiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

Format attiktan sonra yavaslamasi, aklima ekran kartinin kurulmamis ya da guncellenmemis oldugunu getiriyor.

Driverları kurup güncelledim formattan sonra zaten keza ekran kartını da güncelledim, fakat dediğim gibi bi programı açarken çok geç açılıyor ama oyun içinde böyle bi sıkıntı yok akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Yorumun için teşekkür ederim yine de :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmoPlayer -- 1 Kasım 2015; 12:23:05 >
  • MmoPlayer kullanıcısına yanıt
    Program mi yoksa programlar mi? Bir programda boyle bir sorun yasiyorsaniz programi silip farkli bir setup ile yeniden kurun. Programlarda, genel itibariyle bunu yasiyorsaniz ya da oyun disinda pc icindeki uygulamalarda, o zaman: format saglikli atilmamis olabilir, hdd dolmus olabilir, kablolarda bir sorun olabilir. Ama bunlar oyunu da gec calistirir, siz oyunu rahatlikla aciyorum diyorsunuz. Virus taramasi yapmayi deneyin, avast oneririm. Tam virus taramasi ama, pc acilirken siyah ekrandaki taramadan bahsediyorum. Pc'nizin sorununu iyi yorumlayamadigimdan buradan etkili bir cozum sekli gelmiyor aklima. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

Program mi yoksa programlar mi? Bir programda boyle bir sorun yasiyorsaniz programi silip farkli bir setup ile yeniden kurun. Programlarda, genel itibariyle bunu yasiyorsaniz ya da oyun disinda pc icindeki uygulamalarda, o zaman: format saglikli atilmamis olabilir, hdd dolmus olabilir, kablolarda bir sorun olabilir. Ama bunlar oyunu da gec calistirir, siz oyunu rahatlikla aciyorum diyorsunuz. Virus taramasi yapmayi deneyin, avast oneririm. Tam virus taramasi ama, pc acilirken siyah ekrandaki taramadan bahsediyorum. Pc'nizin sorununu iyi yorumlayamadigimdan buradan etkili bir cozum sekli gelmiyor aklima. :)

şuanda bi kaç şey düzeldi fakat bir program olması gerekenden de çok geç açılıyor dediğiniz gibi onu silip yükleyeyim bi, yardımınız için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.